Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Zayıflığın Sırrı Zayıflığın Sırrı
Kadınlar baş belası olan kilolarını saklamak bazen çok zor hatta çoğu zaman güç duruma geliyor. Bu kiloları saklamanın aslında çok kolay bir yolu var.... Zayıflığın Sırrı

Kadınlar baş belası olan kilolarını saklamak bazen çok zor hatta çoğu zaman güç duruma geliyor. Bu kiloları saklamanın aslında çok kolay bir yolu var. Öncelikle kilolarınızı saklamak için doğru kıyafet seçimi yapmanız gerekmektedir. Sizler eğer bu doğru kıyafet seçimi yaparsanız başınıza bela olan o kilolarınızı bir nevi saklamış olursunuz. Yalnızca kıyafet seçimiyle iş bitmemek de kıyafetin rengi ile de kilolarınızı saklayabilmelisiniz. İşte sizlere bu renkleri sıralamak isteriz. Sizler de kilolarınıza savaş açarak renk seçimini doğru yaptığınız takdirde başarılı olacaksınızdır. Sizlere bu renkleri paragraflar halin de sıralamak isteriz sizler de bu sayede söylemek istediklerimizi çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zayıf Görünmek İçin Hangi Renkler Tercih Edilmeli

  • Eğer zayıf görünmek istiyorsanız en özel kapatıcı olarak siyah rengi tercih edilmelisiniz. Siyah renk her renge her modaya uyumuyla bilinmektedir fakat bu kadarla kalmamak da kesinlikle en büyük kapatıcı görevini üstlenmektedir. Siyah rengi özellikle pantolonlarda olmak üzere aşırı kilolarını ve basenlerinizi gizler daha hoş bir görünüme sahip olmanızı sağlar.
  • Lacivertte siyahgillerden olduğundan bu da fazla kilolarınız da kamuflaj görevinde bulunur ve genellikle görevini layığıyla yerine getirir. Genellikle gece kıyafetlerinden büyük bir önem taşıyan renktir ayrıca siyaha oranla fazla boğunuk olmaması ve biraz da olsa canlılık söz konusu olduğu için müthiş bir şekilde kiloları kapatmak için kullanılabilir.
  • Lacivert ve siyahtan zıt tek ortak yönleri koyu renk olan bordo renginin kilolarınızı kapattığını duymuş muydunuz? Zaten moda bir renk olan bordoyu giymeniz sizin kilolarınızı kapatmaya çalıştığınızı göstermez aynı zamanda da modaya uyduğunuzu gösterir. Modaya uymak ve kilolarınızı kapatmak bordo ile bu kadar kolay gerçekten tek renk ile ikinin bir arada olması mutlu ediyor.
  • Kahve tonları da her zaman iyi bir kurtarıcı olabilir. Fakat bu kahvenin açık tonları için geçerli değildir. Yok, efendim sütlü kahveymiş yok açık kahveymiş bunların hiç biri sizin fazla kilolarınızı kapatmak için yardımcı olmaz. Neyse onu gösterir. Zaten açık renkler fazla kilolu bayanlar için kesinlikle tercih edilmemelidir. Kiloları en açık ve net bir şekilde gösteren bu açık tonlarda ki renlerdir.

Zayıf Gösteren Renkler

  • Sizlere zayıf gösteren renkleri sıraladık fakat bunları tek tek sıralamakla kalmayıp bir de topluca genelleme yaparak tüm renkler üzerinden açıklamamıza devam etmek isteriz.
  • Koyu rengin kapatıcılığından bahsetmiş olsak da mor bu konuya istisnadır. Morun da bir koyu renk olmasına rağmen kilolarınızı olduğundan fazla göstermez ama olduğu gibi gösterebilir. Bu renkte bir kapatıcılık söz konusu değildir aksi bir durum oluşmaktadır.
  • Zayıf gösteren renklerin başın da ilk olarak siyah renk ve ardından onu takip ede koyu tonları kullanılmaktadır.

Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinilmeli

  • Zayıf görünmek için pantolon üzerine şifon ve bol kıyafetler tercih edilmelidir. Böyle bir kombinde zayıf görünmemeniz imkânsızdır. Ayrıca mutlaka koyu tonlarda seçilmelidir bu kombinler. Aksi takdirde bu kombin hiçbir işe yaramayacaktır kilolarınızı da kapatmayacaktır. Zayıf görünmek için bir İspanyol paça kotlar tercih edebilirsiniz gene üzerine şifon bir bluzla harika olacaktır.
  • Aslına bakarsanız zayıf görünmenin altın kuralı bol kıyafetler giymektir. Bol kıyafetler sizi olduğundan daha zayıf gösterecek ve kilolarınızın dışarı yansımasını önleyecektir. Bayanlar artık şu dar kıyafetin güzel gösterdiği algısından çıkmalı bol kıyafetleri denemelidirler. Emin olabilirsiniz ki bol kıyafetler sizi banel göstermeyecektir fakat dar kıyafetler kilolarını dışarı çıkararak kötü bir görünüme yol açacaktır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir