Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Yüksek Bel Kadın Pantolon Modelleri Yüksek Bel Kadın Pantolon Modelleri
Günümüz modasında seçenekler git gide çoğalıyor. Yıllardır değişen trendlerde eski modaya dönüşler yaşanıyor. 90’ların en çok tercih edilen modellerinden biri olan yüksek bel pantolon,... Yüksek Bel Kadın Pantolon Modelleri

Günümüz modasında seçenekler git gide çoğalıyor. Yıllardır değişen trendlerde eski modaya dönüşler yaşanıyor. 90’ların en çok tercih edilen modellerinden biri olan yüksek bel pantolon, günlük hayatta kullanılmak için oldukça idealdir.

Şık ve Rahat Görünümleri ile Yüksek Bel Pantolonlar

Kadınlar günlük hayatlarında olabildiğince rahat ürünler tercih ediyorlar. Hareketlerini kısıtlamayan yüksek bel pantolonlar, gün içerisinde konfor sağlıyor. Daha rahat adımlar atabilmeniz için tasarlanmış olan bu pantolonlar, bel yüksekliği sayesinde belinizin de rahatça hareket etmesine destek oluyor. Rahat yapısının yanı sıra şık detaylardan oluşturulmuş olan pantolonlar ile şıklık yarışını kazanabilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolon Üstüne Giyilir

Örneğin, Beyaz Kumaş Parçalar Yüksek Bel Pantolon Üstüne Giyilir

Yüksek Bel Pantolon Modelleri ile Eşsiz Kombinler

Günümüzün moda trendlerinden biri olan yüksek bel pantolon kombin açısından oldukça rahat şekilde değerlendirilebilir. Jean modeller yaz aylarında beyaz tişörtler ile kombinlenebilir. Üzerine takacağınız kolye ve küpe detayları kombininizi renklendirmeye yetecektir. Genç kızlar tarafından sıklıkla tercih edilen yüksek bel pantolonlar aynı zamanda kış aylarında da kapüşonlu hırkalar ve sweatler ile kombinleniyor. Sportif bir şıklık yaratan bu ürünler, hem genç hem dinamik kalmanızı sağlıyor.

Kumaş Yüksek Bel Pantolonlar

Jean modellerin yanı sıra iş hayatınızda giyebileceğiniz kumaş yüksek bel pantolonlar da yer alıyor. Nasıl kombinleyeceğinizi düşünüyorsanız örneğin, beyaz gömlekler veya renkli bluzlar yüksek bel pantolon üstüne giyilir ve oldukça da şık olacaktır. Rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hem şıklık hem rahatlık sağlayacak olan bu ürünler, iş hayatınızda da zarif görünmenize yardımcı olacaktır.

Yüksek Bel Pantolon Üstüne Giyilir

Örneğin, Beyaz Kumaş Parçalar Yüksek Bel Pantolon Üstüne Giyilir

Vücut Tipine Uygun Olarak Yüksek Bel Pantolon

Yüksek bel pantolon kimlere yakışır sorusu, kadınların aklını kurcalayan sorulardan yalnızca bir tanesidir. Bu modeldeki ürünler, belinizi ince göstermek ve kalça kısımlarındaki fazla kiloları gizlemek için uygundur. Vücut yapısı ince olan kadınlar da bu ürünleri bel bölgelerini vurgulamak için tercih edebilir. Kilo sorunu olmayan kadınlar ise kısa atlet ve tişörtler ile kombinler yaparak bel inceliklerini ortaya çıkarabilirler. Bel bölgesi kalın olan kadınların ise daha uzun ve daha bol ürünler tercih etmesi daha iyi olacaktır.

 

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir