Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Yılbaşında Nasıl Giyinmeli? Yılbaşında Nasıl Giyinmeli?
Yılbaşı her sene heyecanla beklenen akıllarda acaba bu sene kar yağacak mı diye düşündüren aralık ayından itibaren nereye gidileceği ne yeneceği nasıl bir organizasyon... Yılbaşında Nasıl Giyinmeli?

Yılbaşı her sene heyecanla beklenen akıllarda acaba bu sene kar yağacak mı diye düşündüren aralık ayından itibaren nereye gidileceği ne yeneceği nasıl bir organizasyon ve mekanda yeni yıla merhaba denileceği sürekli bir plan içine sokar. Fakat özellikle bayanlar için çok önemli bir soru daha vardır bu sene yılbaşı kıyafetim ne olmalı yılbaşında ne giysem…

Vazgeçilmez olarak tekstil firmaları kırmızı ve siyah renkler üzerinde yılbaşı moda çalışmalarını yürütseler de farklı renk elbiseler bu sene göze çarpıyor örneğin altın sarıları simli griler parlak ve canlı renklerde yılbaşı kıyafet tercihlerinden olacak gibi gözüküyor.

Yılbaşında giyilecek kıyafeti tercih ederken öncelikle mekan ve hava şartları ön planda tutulmalıdır. Örneğin kapalı bir gece mekanında miniler dekolteli elbiseler tercih edilebilecekken dışarıda sokak kutlaması yapılacaksa da en azından gösterişli bir kürk kombinizin parçası olabilir. Ve yine göz alıcı aksesuarla sade kıyafetlerinizi dahi anında havasını değiştirip geceye göz alıcılığınızla uyum sağlayabilirsiniz. Her sene olduğu gibi bu senede eğlenceli kostümler maskeler değişik saç aksesuarları mağazalarda yerlerini aldı tercihiniz bunlardan yana da olabilir.

Yukarıda da belirttiğim gibi mekana göre tercih edeceğiniz kıyafet kombinizin mini tulum mini elbise uzun kol veya askılı tercih ederken dar veya bol kesim kıyafetinizin altına uyum sağlayacak bu sene çok ön planda olan çorap çizmelerle tamamlayıp hem rahat hem şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Balo salonu veya bir otel konserinde yılbaşına girecekseniz de uzun elbiseler tercih edebilirsiniz bunlar kalem uzun elbiseler olabilir. Yılbaşı kıyafetinizin rengine uyumlu bir makyaj ile de ön plana çıkabilirsiniz yani kıyafetinizi sade bulup bir şeyler eklemek isterseniz bu kırmızı veya bordo rujunuz ya da koyu renklerde buğulu bir göz makyajınız olabilir.

2018 yılına girerken kendinizi en özel hissedeceğiniz yılbaşı kıyafetinizin içinde bolca fotoğraf çekinip o sene içinde güzel anılarınızı biriktireceğiniz sevdiklerinizle sağlıklı şans ve güzellik dolu bir yıl geçirmeniz dileği ile.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir