Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Yılbaşı Tatili İçin Seyahat Rotanızı Çizdiniz mi? Yılbaşı Tatili İçin Seyahat Rotanızı Çizdiniz mi?
Bir sene daha göz açıp kapayıncaya kadar geçti. İyisiyle kötüsüyle bir seneyi arkada bırakmaya sadece 3 ay kaldı. Yıl başı tatili fırsatları için araştırma... Yılbaşı Tatili İçin Seyahat Rotanızı Çizdiniz mi?

Bir sene daha göz açıp kapayıncaya kadar geçti. İyisiyle kötüsüyle bir seneyi arkada bırakmaya sadece 3 ay kaldı. Yıl başı tatili fırsatları için araştırma yapmaya başlamadıysanız vakit daha çok geçmeden başlamınızı öneririz. Yazıda yılbaşı tatili için birkaç tavsiyede bulunulmuştur.

Yılbaşı Tatil Destinasyonları

Yılbaşı tatili erken rezervasyon yapabileceğiniz 5 farklı yeri aşağıda belirttik.

  • Uludağ / Bursa

Uludağ, kış aylarında özellikle yılbaşı için yurt içi tatil yapılabilecek en değerli yerlerden biridir. Kayak merkezleri, teleferik hizmetleri ve daha birçok sayılamayacak hizmetle yılbaşı tatili için ülkemizin ilk akla gelen yerlerinden biridir.

Yılbaşı tatili erken rezervasyon

Yılbaşı tatili erken rezervasyon

  • Ayder Yaylası / Rize

Yaz ayları harika manzarasıyla turist akınına uğrayan ayder yaylası kış aylarında da kaplıcaları nedeniyle yazları aratmayacak derecede kalabalık olabiliyor.

  • Abant Gölü / Bolu

Doğa turizmini amaç edinen ve enfes çam ağaçlarıyla beraber göz kamaştıran göl manzarası sayesinde hem yaz hem kış turistlerin göz bebekleri arasında.

  • Kartepe / Kocaeli

Özellikle kafasını dinlemek isteyenlerin mutlaka araştırmaları gereken bir yer. Kartepe eğlenceden biraz uzak, sakin doğanın içerisinde huzurlu bir şekilde tatil yapmak isteyenlerin göz bebeği.

Yılbaşı tatili destinasyonları

Yılbaşı tatili destinasyonları

  • Kapadokya / Nevşehir

Peribacalarına kış aylarında düşen kar sayesinde enfes bir manzaraya sahip olan Kapadokyayı balonla görmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Yılbaşı tatil destinasyonları listesindeki merkezleri ziyaret ederek unutulmayacak bir tatil yapabilirsiniz.

Yılbaşı Tatil Turları

Yılbaşında tatil organizasyonunuz için kısa bir araştırma ile toplu olarak yapılan turlara katılarak ister yurt içi ister yurt dışı gezilerine katılabilirsiniz.

Yılbaşı Tatil Paketleri

Yılbaşı tatil paketleri özellikle kış turizmi odaklı oteller ve turizm merkezleri tarafından her keseye uygun olarak hazırlanıp tatil severlere sunulmaktadır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir