Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Yeni Bot Bootie Modelleri Çok Rahat! Yeni Bot Bootie Modelleri Çok Rahat!
Bot bootie modelleri ayakkabı tutkunu kadınların vazgeçemeyecekleri şık ve rahat bir tercih oluyor. İngilizce’de bebek patiği karşılığında olan bootie, moda terimlerine bu şekilde ekleniyor.... Yeni Bot Bootie Modelleri Çok Rahat!

Bot bootie modelleri ayakkabı tutkunu kadınların vazgeçemeyecekleri şık ve rahat bir tercih oluyor. İngilizce’de bebek patiği karşılığında olan bootie, moda terimlerine bu şekilde ekleniyor. Çabuk sevilen bu botlar doğru kombinlendiğinde farklı bir tarzda görünmenizi sağlıyor.

Bot bootie modelleri

Bot bootie modelleri

Bootie Nasıl Kombinlenir?

Kadın bot bootie , yüksek topuklu hallerinin dışında düz ve hafif topuğa sahip modelleri bulunuyor. Genel olarak tercih edilmesinin sebebi farklı görüntüsünden kaynaklanıyor. Günlük hayatta çok rahat tercih edilebiliyor.

  • Taytlar ve skinny jeanlar ile kombinlemek en çok sevilenler arasındaki yerini alıyor.
  • Şort ve mini bir etekle tercih etmeniz feminen bir görüntü sağlıyor.
  • Uçuş uçuş elbiseler ile düz ve kalın topuklu olanlarını giymeniz bohem bir hava yaratıyor.
  • Blazer ceket ve vücudu saran bir pantolonla kombinlemeniz için yüksek topuklu seçmek sizi resmi bir görüntüye kavuşturuyor.
  • Deri parçalarla mutlaka denenmelidir. Bu tür kombinlerle cool bir tarza giriliyor.
  • Salaş tunik sevenler dar pantolon veya taytla tamamladıkları kıyafetlerini, kovboy çizmeye benzeyen bir bootie seçimiyle, kendilerini özgürlük içinde hissediyor.
    Kadın bot bootie

    Kadın bot bootie

Bootie Tercih Ederken Dikkat

Kıyafet seçimi vücut tipine göre yapıldığı gibi, bootie tercihinde de vücudunuzun oranlarına dikkat etmelisiniz. Eğer düzgün bacaklara sahipseniz gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz. Kısa boylu ve kalın bacaklıysanız bootie giymek, ayak bileğindeki kesik görüntüsünden dolayı sizi daha da kısa gösterecektir. Çok ince bacaklılarda bu görüntü biraz daha daralacak ve bot içinde kaybolmuş halde duracaktır. Uzun etek, elbise ve pantolonlar bu botların gölgede kalmasına neden olacaktır.

Bootie Ne Zaman Giyilmeli?

Kısa bot bootie stiletto kadar zarif ve şık olsa da asi ve özgürlük düşkünü havasından hiçbir şey kaybetmiyor. Ayaklarınızdan çıkarmak istemediğiniz bu botları sonbaharın bütün zamanlarında giyebilirken, ilkbaharda sadece ilk ayında tercih edilebiliyor. İnce hırkalar gibi bootieler de serin ve ılık havaların vazgeçilmezi arasındaki yerini koruyor.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir