Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Yazın Trend Renkleri Yazın Trend Renkleri
Yaz gelince renkler de kıyafetlerde şenleniyor. Her yaz değişmekle beraber belli başlı renkler her yaz moda olmaktadır. Bunun dışında değişen renk türleri de olmaktadır.... Yazın Trend Renkleri

Yaz gelince renkler de kıyafetlerde şenleniyor. Her yaz değişmekle beraber belli başlı renkler her yaz moda olmaktadır. Bunun dışında değişen renk türleri de olmaktadır. Siz de bu trend renkleri öğrenerek yazın en dikkat çekici isimlerinden olabilirsiniz.

Sarı

Yaz aylarının en sevilen renklerinden olan sarı hem elbise kombinleri için hem de tişörtler için vazgeçilmezlerden biridir. Kumral tenliyseniz sarıyı yaz kombinlerinize rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Beyaz tenli olanlar için biraz riskli bir tercih olsa da iyi bir makyaj ile parlatarak sarı rengi kullanabilirsiniz.

-Kırmızı

Her yazın değişmez renklerinden bir tanesi olan kırmızı çoğu renk ile rahatlıkla kombinleneceği için çok tercih edilen renklerden birisidir. Farklı tonlarının olması ve bu tonların birbirine yakın kullanılabilmesi kırmızı tercihi yapanları sevindirmektedir. Kırmızı ile baş döndürmeniz oldukça mümkün.

-Yeşil

İddialı renklerden biri olan yeşil bu yazın moda renklerinden birisi. Elbiseler bu yaz yeşil tonlarını bolca barındırıyor. Renkli gözlü iseniz yeşil kombinlerle gözlerinizi de ortaya çıkarabilirsiniz. Bu renkten ne kadar kaçılsa da doğru tonlarla desteklerseniz yeşil sizi de sarmalayacaktır.

-Nar çiçeği

Omuz açıklı modellerde ve elbiselerde bu yazın sevilen renklerinden birisi de nar çiçeği . Beyaz tenlileri daha çok dikkat çekici hale getiren bu renk yaz düğünlerinin de vazgeçilmezidir. Farklı renkte ayakkabılarla da kombin yapılması kolay olduğu için bu rengi dolabınızda rahatlıkla bulundurabilirsiniz.

-Beyaz

Her pantolon tarzının üzerine giyilebilen beyaz renk giysiler yaz aylarının kurtarıcısı. Şortların veya kotların üzerine rahatlıkla geçirebileceğiniz bir tişört ile tarz olmanız çok basit. Elbiselerde de beyazın hakim olduğu bu yaz , kombinlere tar gelecek. Ayakkabı veya aksesuar tercihi ile beyazı daha çok ortaya çıkarabilirsiniz.

Foto Galeri

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir