Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Yaza Veda: 2019 Trençkot Modelleri Nasıl Kombinlenir? Yaza Veda: 2019 Trençkot Modelleri Nasıl Kombinlenir?
Trençkot modelleri üzerinde bulunan apoletler ve yaka, size farklı bir görüntü kazandırıyor. Bir taraftan spor bir görüntü sağlarken diğer bir taraftan cool bir imaja... Yaza Veda: 2019 Trençkot Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Trençkot modelleri üzerinde bulunan apoletler ve yaka, size farklı bir görüntü kazandırıyor. Bir taraftan spor bir görüntü sağlarken diğer bir taraftan cool bir imaja sahip olabilirsiniz. Trençkot, Tom Burberry’nin 1.Dünya Savaşı’ndaki İngiliz askerleri için tasarladığı ceket türüdür. İngilizce ‘’Trench’’ siper, ‘’coat’’ da ceket demektir. ‘’Trench Coat’’ bu şekilde birleştirilerek anlamlandırılmıştır. Yıllar geçtikçe Hollywood için özel bir parça olmuştur. Böylece kadınlar arasında yaygınlaşmaya başlamıştır.

Trençkot ile Farklı Görünüşler

Trençkot kadın için gardırobunda bulundurması için gereken bir parça haline gelmiştir. Trençkotlar doğru kıyafetlerle kombinlendiğinde, size büyük bir uyum sağlamaktadır.

Trençkot Kadın

Trençkot Kadın Modelleri Hakkında Öneriler

Kısa Trençkotlar

Kısa trençkotlar, giyinilmesi yönünden her yere uyum sağlayabilen bir modeldir. Eğer kısa boylu ve biraz da kilonuz varsa, mutlaka kemer kullanmalısınız. Kemer, bele oturduğu için boyunuzu biraz daha uzun gösterir. Farklı aksesuarlar kullanarak hareketlilik katmış olursunuz. Fakat kısa boylu ve geniş basenlere sahipseniz, kısa trençkotlar size göre değildir.

Orta Uzunluktaki Trençkotlar

En çok tercih edilenler arasındadır. Uzun eteklerle kombinlemek, görüntü açısından hoş durmayacaktır. Şık bir görüntü için kısa veya trençkotla aynı etek boyuna sahip olan etekler seçilmelidir.

Uzun Trençkotlar

Uzun trençkotlar, tayt ile veya vücuda oturan dar pantolonlarla tercih edilmelidir. Bu model kısa boylu kadınlarda baskın bir görüntüye neden olacaktır.

Deri Trençkotlar

Deri trençkotlar, farklı ve şık bir imajın en ciddi halidir. Özellikle orta boy olanlarını tercih edebilirsiniz. Farklı renkler size ayrı bir anlam kazandıracaktır.

Treçnkot Altına Ayakkabı

Treçnkot Altına Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Ayakkabı Kombini

Trençkot altına ayakkabı tercihi yaparken kombinlenen modelin kumaşına dikkat edilmelidir. Spor ayakkabı klasik kumaşlı bir tercihte uyumsuz olacağından bu ayakkabı diğer modellere daha çok yakışacaktır. Alçak veya uzun topuklu ayakkabı, bu ceketleri uzun kullanmayı sevenler için idealdir. Dizüstü ve yüksek topuklu çizmeleri kısa trençkotlarla kombinlemek doğru olacaktır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir