Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Yaz Aşkını Nasıl Bulurum? Yaz Aşkı Bulmak İçin Ne Yapmalıyım? Yaz Aşkını Nasıl Bulurum? Yaz Aşkı Bulmak İçin Ne Yapmalıyım?
Yapman gerekenleri söylüyorum iyi dinle ; Sosyalleşmen gerek: Bol bol dışarda vakit geçirerek sosyalleşmen gerekiyor biliyorsun. Kalabalık arkadaş ortamları yeni insanlar tanımak için nefis... Yaz Aşkını Nasıl Bulurum? Yaz Aşkı Bulmak İçin Ne Yapmalıyım?

Yapman gerekenleri söylüyorum iyi dinle ;

Sosyalleşmen gerek:

Bol bol dışarda vakit geçirerek sosyalleşmen gerekiyor biliyorsun. Kalabalık arkadaş ortamları yeni insanlar tanımak için nefis bir şans olacak. Arkadaşının, arkadaşın arkadaşı yaz aşkın olsa fena olmaz mı? Ben öyle eş, dost istemem, tanıdık olmasın dersen,  o zaman doğru plajlara, festivallere, konserlere. Orada seninle tanışmayı bekleyen bir sürü talihlin olacak.

Gözlerini iyi aç ve farkındalık yarat:

Kalabalık ortamlardan çekiniyor, gittiğinde sıkılıyor ve etrafında olan bitenler ile ilgilenmiyorsan şansını kaybediyorsun demektir. Gözünü iyi aç ve yaşına uygun olduğunu düşündüğün insanı bulduğunda farkındalık yarat, seni görmesini sağla.

Kusursuz konuş ve onu etkile:

Konuşarak bir noktaya getirdiğin sohbeti gizli silahın kahkahaların ile destekle. Kim pozitif ve gülen birinden, kendisini güldüren kimseden hoşlanmaz ki? Sohbet şart sohbet etmeye devam et, bu süre zarfında iltifat ve güzel sözlerle niyetin hakkında ipuçları verebilirsin. Cool görün, merak uyandır, kusursuz konuş ve onu etkile.

Bir adım sonrasını düşün:

Sohbetin sonunu aşka ya da bir ilişkiye bağlamak istiyorsan keyifli vakit geçirdiğini, uzun zamandır buna hasret kaldığını anlatırken bir adım sonrasını düşünüp, bir daha ne zaman görüşürüz gibi üstü kapalı tekliflerle kendini garantiye almayı unutma.

Tebrikler artık randevulu görüşüyorsun:

Ruhu ve karakteri hakkında artık bir nebze de olsa bilgi sahibisin şimdi sıra beden dilini çözmede. Tüm bu adımlardan sonra randevuyu kaptın ve şuan konuşuyorsunuz. Bu aşamada duygularının keyfini çıkarırken dikkat etmen gereken şeyleri de unutma. Kendin hakkındaki bütün detaylardan hemen bahsetme, adı yaz aşkı. İlişkiyi süreye yayarak kış ayını da çıkarabilirsin. Belli mi olur belki de hayatının aşkını buldun farkında değilsindir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir