Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri
Evinizin küçük olması, dekore edemeyeceğiniz ve şık görünmeyecek anlamına gelmiyor. Küçük alanların doğru ve akıllıca kullanımı, hem kullanım alanınızı arttıracak hem de içinde olmaktan... Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Evinizin küçük olması, dekore edemeyeceğiniz ve şık görünmeyecek anlamına gelmiyor. Küçük alanların doğru ve akıllıca kullanımı, hem kullanım alanınızı arttıracak hem de içinde olmaktan mutluluk duyacağınız ortamlar hazırlayacak. Küçük yatak odası dekorasyon örnekleri, evinizin boyutlarını önemsizleştirerek keyifli alanlar yaratacak.

Küçük yatak odası dekorasyon örnekleri

Küçük yatak odası dekorasyon örnekleri

Kuralları Bilin Ve Onları Bozun

Özellikle ülkemizde yatak odası takımı demek, devasa dolaplar, makyaj masaları, şifonyerler ve kocaman yatak başlıkları demek. Unutmayın ki böyle bir paketi kullanmak gibi bir zorunluluğunuz yok. Özellikle küçük yatak odası dekorasyon fikirleri, yerden tasarruf etmek üzerine kurulu fikirlerle işler. Yani sırf takım yatak odası kullanmak pahasına yatağınız ve dolabınız arasında sıkışıp kalmayın. Örneğin komodin koyacak alanınız yoksa, yatağın iki yanına monte edeceğiniz küçük raflar hem yerden tasarruf edecek hem de düşündüğünüzden şık bir görünüm ortaya koyacak.

Küçük yatak odası dekorasyon fikirleri

Küçük yatak odası dekorasyon fikirleri

Kalabalığın İçinde Kaybolmayın

Renkli yatak örtüleri, kocaman desenli halılar, çiçekli perdeler ve yatağın üstünde devasa yastıklar… Düşünüldüğünde bile göz yorgunluğu veren bu detaylar, odanızın daha da küçük ve sıkışık görünmesine sebep olacaktır. İskandinav tarzda dekora edilmiş bir oda ise olduğundan daha büyük görünecektir. İskandinav tarzın en önemli özelliği ise sade ve açık renk eşyaların tercih edilmesi. Özellikle beyaz rengin hakim olduğu bu küçük yatak odası dekorasyon örnekleri, sakin bir alan yaratmanıza olanak sağlayacak.

Yatak odası dekorasyon fikirleri

Yatak odası dekorasyon fikirleri

Ayna Ayna Söyle Bana 

Yatak odası dekorasyon fikirleri arasında en kolay uygulanabilir olanı ise şüphesiz ayna kullanmak. Özellikle küçük odalarda işe yarayan ayna kullanımı, odanıza derinlik katacak. Eğer odanızda bir giysi dolabınız varsa, bu dolabın kapaklarını boydan boya aynalı seçtiğinizde oda oldukça geniş görünecek. Öte yandan güneş ışınlarının aynalardan yansıması ise odanızın sürekli ışık içinde olmasını ve ferah bir görünüm elde etmenizi de sağlayacak.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir