Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Whatsapp’ta Silinen Mesajları Görme Whatsapp’ta Silinen Mesajları Görme
Whatsapp kullanıcı sayısı dünyada hızla artmaktadır. Artık yeni özelliği olan whatsapp mesaj silme özelliği bazen öfke ile gönderdiğiniz ve hızlıca silerek geri aldığınız, bazen... Whatsapp’ta Silinen Mesajları Görme

Whatsapp kullanıcı sayısı dünyada hızla artmaktadır. Artık yeni özelliği olan whatsapp mesaj silme özelliği bazen öfke ile gönderdiğiniz ve hızlıca silerek geri aldığınız, bazen yanlışlıkla yazdığınız yazıyı hemen silerek kendinizi kurtarabileceğiniz eşsiz bir özellik. Ama insanoğlu olarak meraklı bir toplumuz. Bize mesaj geliyor ve siliniyor. Evet, ne yazdı acaba sorusu için internette büyük bir çaba var. Aynı özellik gruba gelen mesajlarda da var. Peki Whatsapp silinen mesajları görme ya da Whatsapp mesaj kurtarmakonusundaki yeni gelişmeler neler merak ediyor musunuz?

Whatsapp mesaj kurtarma özelliği nedir

Whatsapp  Silinen Mesajları Görme 

Whatsapp silinen mesajları görme ile ilgili yeniden düzenlemeler yapmakta olduğu hakkında duyumlar var. Silinen mesajlar ile ilgili merak her geçen gün artmakta olunca birçok kişi görebilmek için çalışma yaptılar.Telefon değiştirdiğimizde veya farklı nedenlerle tüm konuşmalar silindiğinde geri yükleme ya da kurtarma özelliği için aslında çaba sarf edilmelidir. Mahkemelik meselelerde veya önemli yazışmaların bir anda yok olması ve kurtarılamaması aslında çok daha büyük bir sorun.

Whatsapp silinen mesajları görme özelliği nedir

Whatsapp Mesaj Kurtarma

Whatsapp mesaj kurtarma konusunda şu ana kadar bilindiği üzere birçok metod ile silinen mesajları görmeyi denediler. Whatsappı telefondan kaldırıp tekrar yüklendiğinde mesajları yükle dendiği an mesajların göründüğü, konuşma günlüklerinin kaydında silinen mesajların günlüklerinde mesajların görüntülendiği ve bazı programlar indirerek görebilenlerde olduğu iddia ediliyor. Bu konuda whatsapp daha etkin bir çalışma yaparak görünmesini tamamen kaldırmayı planlıyor olduğu internet haberlerinde geçiyor.

Whatsapp mesaj kurtarma konusunda yalnızca tamamı silindiğinde geri yükleyebilmek için çözüm bulunmalı. Bireysel durumlarda ne kadar doğru tartışılır. Mesajı silen kişi zaten görünmesini istiyorsa tekrar yazacaktır.

 

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir