Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Vücuda Göre Kot Pantolon Seçimi Vücuda Göre Kot Pantolon Seçimi
Pantolon seçimi kişilerin bazen en büyük yaptığı hatalardan birisi haline dönüşmektedir. Bunun en temel sebebi ise vücuda göre kot pantolon seçimini yanlış yapmaktır. Yüksek... Vücuda Göre Kot Pantolon Seçimi

Pantolon seçimi kişilerin bazen en büyük yaptığı hatalardan birisi haline dönüşmektedir. Bunun en temel sebebi ise vücuda göre kot pantolon seçimini yanlış yapmaktır.

Pantolon kombinleri bayan 2019 sezonu

Yüksek Belin Toparlayıcı Özelliği

Vücuda göre pantolon seçmek zorken bunun vücuda göre kot pantolon kısmının ne kadar zor olduğunu en iyi siz bilirsiniz. Karın bölgesinde yağı olan kişilerin yüksek bel kot pantolon seçmesi hem toparlayıcı özelliğinden yararlanmasına hem de daha şık görünmesine olanak sağlamaktadır. Bu bakımdan yüksek bel pantolonlar daha çok tercih edilmektedir.

Doğru Pantolon Daha İyi Görünümü Getirir

Şık olmak sadece elbise giymekten ibaret olmamakla birlikte doğru pantolonla daha şık görünmek muhtemel bir hale gelmektedir. Belden pantolon modelleri doğru vücutta yer edindikten sonra kişiyi daha iyi hissettirerek bulunduğu ortamdan da beğeni toplamasını sağlamaktadır.

Belden pantolon modelleri 2019 sezonu

Pantolon İle Şık Kombinler

Pantolon seçimi ile birlikte pek çok kişi oldukça dikkat çeken kombinler ile spor şık olma özelliğini kendisinde barındırmaktadır. Pantolon kombinleri bayan açısından zor olsa da aslında oldukça basittir. Vücudunuzu daha iyi gösteren kot pantolon ile birlikte salaş gömlekler, tişörtler spor ayakkabı veya da topuklu ayakkabı ile bir araya gelerek oldukça dikkat çekici bir hale gelmektedir.

2019 Kot Pantolon Trendleri

Bu yılın modası fazlası ile geniş bir şekilde karşımıza çıkmakla birlikte pek çok seçenek arasında kaybolmanıza da olanak sağlamaktadır. Ancak bu yılın modasında havuç paça pantolonlar ön plana çıkmakla birlikte bilekten biten pantolonlar da oldukça ilgi görmektedir. Pantolon modelleri 2019, sizlere en şık pantolonları sunmaktadır.

Doğru Pantolon Doğru Kombin

Şık olmak isteyen kadınlar öncelikli olarak kendilerini rahat ve güzel hissettiği pantolonlar ile şıklığa bir adım daha yaklaşmaktadır. Ancak vücut hatlarını olduğundan daha değişik gösteren pantolondan görüntü açısından sizlerin istediği vermemektedir.

 

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir