Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Vakko Abiye Modelleri Vakko Abiye Modelleri
Bayanların dikkatlerini herkes çok iyi bilir. Genel olarak çoğu şeyi unutmazlar ve zamanı geldiğin de taşı gediğine oturtturabilirler. Bu durum hayatlarının her anın da... Vakko Abiye Modelleri

Bayanların dikkatlerini herkes çok iyi bilir. Genel olarak çoğu şeyi unutmazlar ve zamanı geldiğin de taşı gediğine oturtturabilirler. Bu durum hayatlarının her anın da böyledir. Hangi malzeme bayanları güzelleştirir hangi elbise bir bayanı daha şık gösterir hepsini bilirler. Erkeklere baktığımız zaman giydiği her kıyafeti beğenir ve onunla gezebilir. Bayanlar için bu durum çok yanlış onlar gitmeleri gereken bir yere çok uzun süreler boyunca hazırlanırlar. Hal böyle olunca erkeklerin isimlerini duyduğun da akılların da hiçbir şekil de fikir uyandırmayan her şeyi bile bilirler. Örneğin abiye markaları arasın da çok farklı isimlere sahip kıyafetler bulunmak da fakat her ne olursa olsun bayanlar bu isimleri bilirler ve kesinlikle görmüşlerdir.

Örneğin abiye markalarından bir tanesi var ki ben dahi araştırma yapmadan önce ismini ilk duyduğum da ne olduğu hakkın da hiçbir fikir üretemedim. Duydunuz mu bilmiyorum fakat “Vakko abiye” ismine bakıp da aldanmanızı asla istemeyiz. Bu tasarım hakkın da bir miktar araştırma yaptığınız da karşınıza o kadar çok güzel tasarımlar çıkacak ki belki de küçük dilinizi yutabilirsiniz. Bu yazımızın amacı bayanlarımızı bilgilendirmek değil zaten kesin olarak onlar bu ismi duymuşlardır. Bizlerin amacı partnerlerine hediye almak isteyen beyler için ve beyler adına konuşuyorum ki bu isim bize çok farklı düşünceler kurdurabilir.

Vakko abiye modelleri genel anlam da diğer tüm abiye çeşitlerinden farklıdır. Hem tasarımsal olarak hem de bayanların üzerin de yarattığı etki sayesin de girdikleri ortam da tüm gözleri üzerlerin de toplayabiliyorlar. Vakko genel olarak biraz önce de bahsettiğimiz üzere diğer elbise türlerinden bir adım daha önde bayanlarımız da bu durumdan haberdar oldukları için seçimlerini bu kıyafet üzerine yapıyorlar.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir