Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Uzak Mesafe İlişkisi Yürür Mü? Uzak Mesafe İlişkisi Yürür Mü?
Uzak mesafe ilişkileri çok nadir bir durum değildir. Özellikle ülkemizde erkeklerin askere gidişiyle her çift bir kere de olsa bu olayı acı tatlı deneyimler.... Uzak Mesafe İlişkisi Yürür Mü?

Uzak mesafe ilişkileri çok nadir bir durum değildir. Özellikle ülkemizde erkeklerin askere gidişiyle her çift bir kere de olsa bu olayı acı tatlı deneyimler. Ancak bahsedilecek uzak mesafe ilişkisi ise gerçek manada “uzak mesafe ilişkisi”.

Uzak mesafe ilişkileri

Uzak mesafe ilişkileri

Uzak Mesafe İlişkisi Nedir?

Adında da anlaşıldığı üzere, genellikle üniversite öğrencilerinin yaşadığı bir durum olan uzak mesafe ilişkilerini yürütmek her çiftin harcı olamıyor maalesef. Aralarına kilometrelerce mesafe giren çiftlerin bağlılığını koparmaması çok da kolay bir durum değildir.

Uzak Mesafe İlişkisi Nasıl Yürür?

Uzak mesafe ilişkisi yürür mü sorusuna yanıt ise elbette çiften çifte değişecektir. Bu hususta kişilik özellikleri çok önemli bir etken. Ancak bu nokta en önemli şey tahmin edilebileceği gibi “sadakat”. Yazının devamında ise uzak mesafe ilişkisi nasıl yürütülür diye merak edenlere birkaç tavsiyede bulunacağız.

Uzak mesafe ilişkisi nasıl yürütülür?

Uzak mesafe ilişkisi nasıl yürütülür?

Uzak Mesafe İlişkisi Yaşayanlara Tavsiyeler

Uzak mesafe ilişkisi yaşayanlara tavsiyeler listesine 5 madde ekledik. Ayrıca belirtmek istiyoruz ki, bu maddelerin hepsi gerçek yaşamdan tecrübe edinilerek verilmiştir.

  1. Daha önce belirtildiği gibi başat unsur güven ve sadakattir. Bu ilişkilerde hangi konuda olursa olsun partnerinize ve partnerinizin size gözü kapalı güvenmesi gerekmektedir.
  2. Birtakım düzenli ritüeller düzenlemeniz partnerinizle aranızdaki güven bağını güçlendirir. Örneğin, sabahları günaydın, geceleri iyi geceler mesajı bu ritüellere birer basit örnek olarak verilebilir. Ancak çiftlerin birbirlerine bu ritüellerin aksayabileceği konusundaki anlayışı göstermeleri gerekmektedir.
  3. Her iki tarafın da yaşam alanları dışında bulunan bir yere tatile gitmek ilişkinizi güçlendirecektir.
  4. Ani ve beklenmeyen sürprizler ilişkiye renk katacaktır. Karşı tarafın önemsendiğini hissetmesi özlendiği duygusunu destekler. Ancak güven yoksa bu seyahatler birer kötü sürprize dönüşebilir.
  5. Son maddede ise en önemli tavsiye var. Karşı tarafa güvendiğinizi söylemeyin, belli edin! Partnerinize güvendiğinizi hissettirmeniz söylemenizden daha etkili olacaktır. Tekrar hatırlatırız ki sadece uzak mesafe ilişkileri değil her ilişkide en önemli unsur güvendir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir