Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Ünlü Anneler ve Ünlü Kızlar Ünlü Anneler ve Ünlü Kızlar
Ünlü annelerin genellikle günümüzde kızları da ünlü olmaktadır. Özellikle oyuncu, şarkıcı gibi genellikle medya önünde bulunan annelerin kızları da genellikle ya bu sektörde ya... Ünlü Anneler ve Ünlü Kızlar

Ünlü annelerin genellikle günümüzde kızları da ünlü olmaktadır. Özellikle oyuncu, şarkıcı gibi genellikle medya önünde bulunan annelerin kızları da genellikle ya bu sektörde ya da bu sektöre yakın bir sektörde çalışmaktadır. Bu yüzden aslında kızları da bir o kadar ünlü olmaktadır. Ünlü annelerin fotoğraflarına bakıldığında özellikle kızları ile çok uyumlu oldukları daha çok belli olmaktadır. Ünlü anneler kızlarını da daha çok magazinden korudukları için kızları daha az bilinirliğe sahip olmaktadırlar.

Türkiye’deki En Ünlü Anne ve Kızları

Türkiye’deki en ünlü anne ve kızları arasında başı Hülya Avşak ve Kızı Zehra Çilingiroğlu çekiyor. Zehra Çilingiroğlu her ne kadar annesi gibi medyanın önünde olmasa da veya oyunculuk, şarkıcılık gibi bir sektörde çalışmasa da oldukça bilinen bir kişi. Bu durumdan rahatsız olduğu bilinse de medyanın hep onun peşinde olduğu söylenebilir.

İkinci En ünlü Anne ve Kızları

Türkiye’deki ikinci en ünlü anne ve kızları Hülya Koçyiğit ve kızı Gülşah Alkoçlar. Birçok kişinin Güllüşah olarak da bildiği Gülşah Alkoçlar çocuk yaşında televizyon dünyasına oyuncu olarak girip annesi ile birlikte filmler çekmiştir.  Bu filmler sayesinde çoğu kişi tarafından bilinen Gülşah Hanım’ın kızları da genellikle medya önünde büyümektedir.

Üçüncü En Ünlü Anne ve Kızları

Üçüncü olarak en çok bilinirlik Türkan Şoray ve Kızı Yağmur Ünal’a ait. Yağmur
Ünal genellikle medya önünde olmayan fakat annesinden kaynaklı medya önüne çıkmak zorunda kalmış bir çocuk. Fakat büyüdükçe medyaya alışmış ve artık kaçmayan bir kız haline gelmiş.

Dördüncü En Ünlü Anne ve Kızları

Dördüncü olarak da herkesin televizyondan tanıdığı bir isim. Derya Baykal ve kızları Derya ve Ferhan Şensoy. Kızlarda anneleri gibi küçük yaştan itibaren tiyatroya gönül vermiş ve sonrasında da eğitimleri bu sektör için ilerletmiştir. Aynı anne ve babaları gibi durmadan medya ve televizyon önünde olan kızlar abilerinden daha fazla dikkat çekmekte ve göz önünde bulunmaktadır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir