Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Türkiye’de Sevgiliyle Gidilebilecek Tatil Yerleri  Türkiye’de Sevgiliyle Gidilebilecek Tatil Yerleri 
Sevgiliyle tatile gitmek, büyülü bir yolculuk gibi geliyor kulağa. Denizin huzur veren sesini dinleyerek sevgiliyle kumlara uzanmak, bir dağ evinin sessizliğinde baş başa kalmak... Türkiye’de Sevgiliyle Gidilebilecek Tatil Yerleri 

Sevgiliyle tatile gitmek, büyülü bir yolculuk gibi geliyor kulağa. Denizin huzur veren sesini dinleyerek sevgiliyle kumlara uzanmak, bir dağ evinin sessizliğinde baş başa kalmak veya kalabalık sokaklara el ele dalıp eğlencenin içinde olmak… Hepsi paylaşmanın verdiği o tarifi imkânsız mutlulukla anlam kazanıyor.

Abant, Bolu 

Kış mevsiminde sevgiliyle kaçamak yapmak için bir fırsat yakalamışsanız adresiniz Abant olabilir. Karın örttüğü doğanın muhteşem atmosferinde romantik anılar biriktirebilirsiniz. Ancak yemyeşil bir örtüye sarılmış olan Bolu’yu baharları da bir görmelisiniz.

Abant - Bolu

Abant – Bolu

Karagöl, Artvin 

Sevgiliyle tatil önerileri verilirken doğanın içinde şöyle layıkıyla bir kampı atlamak olmaz. Karagöl, tam da bu amaca hizmet edebilecek mükemmel bir yer. Temiz havayla ciğerlerinizi doldurup gölün kenarında huzur içinde yârinizle kitap okuyabilirsiniz.

Şirince/Selçuk, İzmir 

Mütevazı havasıyla çok daha sıcak ve samimi anlar paylaşabileceğiniz bir yer Şirince. Gözlemelerle karnınızı doyurarak kırsal bir tat yakalayacaksınız. Daha sonra şarap tadımlarına başlayıp nice gurmeye taş çıkartacaksınız.

Şirince - Selçuk İzmir

Şirince – Selçuk İzmir

Uludağ, Bursa 

Sevgiliyle tatile gidilecek yerler içinde kışa has bambaşka bir cazibesi bulunan Uludağ’da gruplarla kaynaşıp eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz gibi sevdiceğinizle şöminenin başında sıcak şarap da yudumlayabilirsiniz.

Akyaka ve Gökova, Muğla 

Huzurun kucağında butik bir tatilin kapılarını açan Muğla’nın Gökova’sında bisiklet sürebilir veya Akyaka’da Azmak Koyu’nda tekneyle romantik bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Kapadokya, Nevşehir 

Sevgilinizle bir balon gezintisine çıkmak ister misiniz? O halde, sevgiliyle tatile gitmek için en doğru yer Kapadokya olacaktır.  Gökyüzünde sakince süzülerek hoş sohbetlere dalıp anın tadını çıkarabilirsiniz.

Doğu Ekspresi 

Şöyle Ankara’dan Kars’a uzanan romantik bir tren yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İster yataklı ister örtülü kuşetli ister pulman vagonlardan birini tercih edip uzun uzun sohbet ederek Anadolu’nun güzelliklerine dalabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir