Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Tunikler Yine Çok Gözde Tunikler Yine Çok Gözde
Her bayan için giyim konusu oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu giyim konusunda en çok dikkatleri üzerine çeken yapı olarak da tesettür giyim... Tunikler Yine Çok Gözde

Her bayan için giyim konusu oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu giyim konusunda en çok dikkatleri üzerine çeken yapı olarak da tesettür giyim ve bunun içinde yer alan birbirinden farklı tunik modelleri olmaktadır.

Birbirinden Şık Tunik Modelleri

Her kesimden olan bayanların kendilerine en uygun olan modelleri bulabilmesi için oldukça geniş bir ürün yelpazesi birçok ünlü marka sayesinde yer almaktadır. Daha çok son yıllar içinde A kesim modeli tunikler dikkatleri üzerine çekmektedir.

İsteyen bayanlar için yarasa kol, İspanyol kol, karpuz kol ya da normal kesim olan alternatifleri de dikkatleri çekmektedir. Tabi ki sadece A kesim olarak da değil bir yandan Mevlana modeli olan tunikler de en çok rağbet gören alternatifleri arasında gelmektedir. İsteyenler için kapşonlu, v yaka, hakim yaka ya da sıfır yaka olan modelleri ile de gözleri üzerine çekmektedir.

Hem Sade Hem de Şık

Hem oldukça sade olan alternatifleri ile vitrinlerde yerini alırken bir yanda gösterişli ve hareketli olan modelleri ile de dikkatleri çekmektedir. Günlük hayat içerisinde kullanmak isteyen bayanlar için keten, kot, penye ya da krep olan modelleri ile gün yüzüne gelirken özel anlarda düğün ya da sünnet gibi davetlerde kullanmak isteyen bayanlar için saten ya da şifon modelleri de gelmektedir. Zımbalı olan modelleri ile kot tunikler dikkatleri oldukça etkili bir şekilde üzerine çekerken bir yandan yırtık ya da taşlanmış olan modelleri de gelmektedir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir