Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Transparan Kış Modası Transparan Kış Modası
Her sezon yeni bir trend eklenir hayatımıza. Bu yenilik,btün yaratıcılığıyla modayı takip edenlerin vazgeçilmezi haline gelir. 70’lerde hippilerin, 90’larda yüksek bel jeanlerin vazgeçilmez oldukları... Transparan Kış Modası

Her sezon yeni bir trend eklenir hayatımıza. Bu yenilik,btün yaratıcılığıyla modayı takip edenlerin vazgeçilmezi haline gelir. 70’lerde hippilerin, 90’larda yüksek bel jeanlerin vazgeçilmez oldukları gibi… 2015-2016 kış sezonunda transparan kumaşlar tenlerimizin vazgeçilmezi haline gelecek, yumuşak tüller yeni bir ten gibi saracak vücudumuzu.

Bu sezonu kışlık kıyafetlerin altında tenlerimiz yerine tüller görünecek. Kısa kollu gömlekleri dolaba kaldırmıyoruz çünkü oldukça ihtiyaç duyacağız onlara. Kazaklarımızın altından sizi boğazınıza kadar saran şifonlar görünecek. Yeleklerin içinde kollarımız transparan kumaşlarla örtülecek. Kabanlar düğmesiz olacak, kıyafetlerden tüller süzülecek. Soluk kış renkleri yerine; canlı sarı, yeşil ve kırmızıyı tercih edeceğiz. Ancak bu tülleri kullanırken burjuvazi bir tavırdan çıkıp ayaklarımıza por ayakkabılarımızı çekeceğiz. Bunu yırtık jeanlerimizle tamamlayacağız. Hem vintage sularda ama bir o kadar da bugünün spor şıklında bulacağız kendimizi. Kesin olansa şık ancak bir o kadar rahat görüneceğimiz.

Yeni bir sezon, yine muhteşem tarzlarla, moda tekrar bizi tam kalbizimden vuracağa benziyor. Sanki günlük hayatlarımızın prensesleri gibi gezineceğiz sokaklarda. Her zamanki kış renklerini unutup, renklerle ve transparan kumaşlarla süsleyeceğiz kışı. Hem şık hem spor olmanın şüphesiz en farklı yolu olan yumuşacık tüller gardıroplarımızı bol bol süsleyecek. Yeni bir sezon, yeni bir kış; yırtık jeanler, rahat ayakkabılar ve gömleklerinizin altından saçılan şifon tüllerle modanın tadını çıkarın. Çünkü moda sizsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir