Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Topuklu Ayakkabı Modelleri 2019 Topuklu Ayakkabı Modelleri 2019
Topuklu ayakkabılar hangi sezon olursa olsun kadınların vazgeçilmezlerinden. Bayan topuklu ayakkabı modelleri ve fiyatları her ne kadar çeşitlerine göre değişse de bu sene bir... Topuklu Ayakkabı Modelleri 2019

Topuklu ayakkabılar hangi sezon olursa olsun kadınların vazgeçilmezlerinden. Bayan topuklu ayakkabı modelleri ve fiyatları her ne kadar çeşitlerine göre değişse de bu sene bir nostalji havası hissedebiliyoruz. Az topuklu ayakkabı modelleri için genelde eski modellerin yenilenmiş hallerini görüyoruz. Yüksek topuklu ayakkabı modelleri ise genellikle platformlardan ve çivi topuklardan oluşuyor.

Beyaz Topuklular

Birkaç sezondur moda dünyasında çok tercih edilen beyaz ayakkabılar bu sezonda da yerini koruyor. Topuklu ayakkabı dünyasında pek çok farklı şekilde karşılaşabileceğimiz beyaz ayakkabılar, az topuklu yada yüksek topuklu olabiliyor. Bildiğimiz tek şey var o da beyaz ayakkabıların yerlerini kaptırmaya niyetlerinin olmadığı.

Beyaz topuklu ayakkabı 2019

Beyaz topuklu ayakkabı 2019

 

Şeffaf Ayakkabılar

Şeffaf ayakkabılar da aynı beyaz ayakkabılar gibi birkaç sezondur sürekli karşılaştığımız çeşitler. Aynı zamanda pvc ayakkabı olarak da geçen bu ayakkabıları, neredeyse her mağazada hatta semt pazarlarında bile bulabilirsiniz. Farklı renkleriyle istediğiniz kombine uydurabilirsiniz.

Desenli Topuklar

Materyali desenli kumaş olan topuklu ayakkabıları bu sezonda oldukça fazla görüyoruz. Ancak desen modası sadece ayakkabının kendisinde kullanılmıyor, aynı zamanda sadece topukları desenli pek çok ayakkabıyla karşılaşmanız mümkün bu sene.

Bayan desenli ayakkabı 2019

Bayan desenli ayakkabı 2019

 

Terlik modelleri

Neredeyse ayakkabılardan daha fazla tercih edilen terlikler, bu sezon nostaljik esintileriyle birlikte geliyor. 70’lerin kalın topukları ve platformlarıyla birleşen terlikler, bu sezon da yerini koruyor gibi. Kısa topuklu modelleri günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi, yüksek topuklu modelleri de gerek bir davette gerekse gece dışarı çıkarken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Neon Renkler

Geçen senenin asimetrik topuklarıyla birlikte nadiren de olsa gördüğümüz neonlar, bu sene iyice kendilerini belli ediyorlar. Gerek sadece topukta, gerek ince bir desen şeklinde gerekse bütün ayakkabıda bu sene neonu oldukça fazla görecek gibiyiz.

 

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir