Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Tektaş Yüzük Modelleri 2019 Yılında Nelerdir? Tektaş Yüzük Modelleri 2019 Yılında Nelerdir?
Güzel bir gelecek için hayatınızı birleştireceğiniz kişi çok önemlidir. Ve o kişiyi bulduğunuzda ona hayatınızın en zor sorusunu sorma zamanı gelmiştir. Unutulmayacak bir evlilik... Tektaş Yüzük Modelleri 2019 Yılında Nelerdir?

Güzel bir gelecek için hayatınızı birleştireceğiniz kişi çok önemlidir. Ve o kişiyi bulduğunuzda ona hayatınızın en zor sorusunu sorma zamanı gelmiştir. Unutulmayacak bir evlilik teklifi için tabi ki en güzel tektaş yüzüğü almalısınız. Üzülmeyin. En güzel olması için en pahalısı olmasına gerek yok. Ucuz yüzük modelleri ve fiyatlarıyla size yardımcı olmaya hazırım. Hayatınızın kadınına onu çok iyi tanıdığınızı gösterecek yüzüğü buldunuz mu? Peki hanımlar siz hangi yüzüğe sahip olmak istediğinize kara verdiniz mi? 2019’un tektaş modellerine bir göz atalım.

Çeşitler Fazla

En güzel tektaş yüzüklerden birini bulmak artık sadece sizin zevkinize kaldı. Bu kadar çeşit arasında seçmek tabi ki çok zor. Ama bu durumun keyfini çıkarmak elinizde. Yeterli fiyat ve özellik araştırmasıyla aradığınız yüzüğü en uygun fiyata alabilirsiniz.

En güzel tektaş yüzükler

En güzel tektaş yüzükler

Pırlanta Tektaş

Klasikten şaşmayanların tercihi pırlanta tektaşlar çok geniş bir fiyat skalasında 200 liradan milyonlarca liraya varan fiyatlarıyla taşın rengi, karat seçimi gibi durumlarda fiyat artış ve azalış gösteriyor.

Altın Tektaş

Altın bazı insanlar için bir yatırım aracı, bazıları için ise bir tutku. Pırlantaya oranla daha az tercih edilen ama alıcısı her zaman bulan altın tektaşlar ucuz fiyat seçenekleri ile insanı bir düşündürmüyor değil.

Pırlanta/Altın Baget

Son zamanların modası baget tektaşlar klasik tektaş sıradanlığına dur demeye hazırlanıyor gibi duruyor. Yakın zamanda çıkmasına rağmen çok sayıda model ve özelliğe sahip baget tektaşlar özellikle kadınların fazlaca dikkatini çekiyor. Ancak modelin kendini gösterebilmesi için daha çok büyük taşlı seçilen baget tektaşlar beylerin cebini yakıyor.

Tek taşlı yüzükler

Tek taşlı yüzükler

Safir/ Yakut/ Zümrüt Tektaşlar

Tek taşlı yüzükler arasında daha çok etnik kadınların tercihi bu tektaşlar sadece evlilik teklifinden çok yıldönümü ve özel günlerin gözdesi. Özellikle yaşını almış kadınların olgunluğuna olgunluk katan bu modeller miras bırakılacak nitelikte. Kendi başlarına bile oldukça değerli olan bu taşlar birde pırlantayla süslenince fiyatlarından yakındırmayı başarıyorlar.

Pırlanta İnci Tektaş

Pırlanta ve inciyi bir arada sevenler için gelen bu model zarifliği ile kendine küçükten olsa zevkli bir kitle edinmiş durumda. Fiyatına ise normal pırlantanın yanı sıra bir inci fiyatını eklemeyi unutmayın.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir