Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Spor Giyim Tarzı Kombini Nasıl Yapılır? Spor Giyim Tarzı Kombini Nasıl Yapılır?
Malumunuz yaz aylarında kendimize en yakışan modaya uymak ve tüm sıcaklara rağmen de içinde rahat edebileceğimiz kombinler yapmak tüm kadınların en büyük arzusu oluyor.... Spor Giyim Tarzı Kombini Nasıl Yapılır?

Malumunuz yaz aylarında kendimize en yakışan modaya uymak ve tüm sıcaklara rağmen de içinde rahat edebileceğimiz kombinler yapmak tüm kadınların en büyük arzusu oluyor. Bu durumda da hem şık hem rahat olabileceğimiz spor kombinler yapmak aklımıza gelen ilk yol oluyor. Peki spor giyim kombinleri yapmak için nelere dikkat etmek gerekiyor?

Kurtarıcı Parça: Siyah Tayt

Siyah tayt ile daha şekilli ve ince gözüken bacaklara sahip olabilirsiniz. Ayrıca spor büstiyerlerle beraber çeşitli sweatshirtlerle de kombinlemeniz mümkün. Birçok Hollywood ünlüsünün sokak stillerinde karşımıza çıkan siyah taytı tül detaylı tercih ederek ise kombininizi seksileştirmek sizin elinizde.

Spor Tarz Giyim Bayan

Spor Tarz Giyim Bayan

Oversize Rahatlığı

Oversize tişörtler ile spor tarz giyim bayanlar için mükemmel sonuçlar doğurabilir. Öyle ki, erkek reyonundan edindiğiniz bir oversize tişört sayesinde uçlarını kıvırıp sütyeninizin altına sıkıştırarak yapacağınız kombinlerle hem crop hem de cool bir görünüme kavuşabilmek mümkün görünüyor.

Zamansız Şıklık İçin Beyaz Sneaker

Yaz aylarında kullanmak için yaptığımız bu kombinlerimize eklememiz gereken en önemli detay ise beyaz sneaker.  Spor giyim tarzı bayan kategorisinde her zaman çeşitli kombinlerle uyumu yakalayabilen bu parçayı ister günlük bir spor ayakkabı ister son moda bir ugly sneaker modeli olarak seçin. İsterseniz de, klasikten şaşmam diyenlere özel Convers stilini önerebiliriz. Hiçbir zaman modası geçmeyen ve kendisini her daim gösterebilen bir tamamlayıcı olan beyaz sneaker bu yaz çok işinize yarayacak!

Tesettür Spor Giyim Tarzı

Tesettür Spor Giyim Tarzı

Giy-Çık Parça Olan Takımlar

Tesettür spor giyim tarzı olarak son zamanlarda kombin önerilerinde sıkça karşımıza çıkan ve hafif kumaştan üretilen takımlara göz atmak mümkün. Çeşitli renk ve desenlerle karşımıza çıkan bu takımlar günlük kullanımda oldukça kullanışlı olacaktır. Özellikle rahatlığı ve şıklığı yakalayabileceğiniz keten kumaştan üretilen takımlar yaz aylarınızın vazgeçilmezi olacak.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir