Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Sonbahar Alışverişi İçin Alınması Gerekenler Listesi Sonbahar Alışverişi İçin Alınması Gerekenler Listesi
Sonbahar alışverişi yapmak yaza vedanın eğlenceli bir uğurlaması gibidir. Yazın bitmesiyle değişen havalar, gardıroplarda da kendini hissettiriyor. Şortlar, kısa kollu kıyafetler yerini sonbahar havası... Sonbahar Alışverişi İçin Alınması Gerekenler Listesi

Sonbahar alışverişi yapmak yaza vedanın eğlenceli bir uğurlaması gibidir. Yazın bitmesiyle değişen havalar, gardıroplarda da kendini hissettiriyor. Şortlar, kısa kollu kıyafetler yerini sonbahar havası gibi serin bir duygusallığa bırakıyor. İnce hırkalar, uzun kol bluzlar gibi ılık ve serin havaların göstericileri, artık sahnede yerini alıyor. Doğal olarak gelişen bu mevsim geçişiyle yenilik yapmak da heyecanlandırıyor. Bu yüzden sonbahar modasına bir göz atıp gardırop yenilemesi yapmanız gerekiyor.

Alışveriş listesi

Alışveriş listesi

Ekose Yanardağı Harekette

Alışveriş listesi hazırlarken demirbaş kıyafetlerinize ekose parçalardan da mutlaka ekleyin. Ekose modeller yeni renk ve ebatlarıyla eskimeyeceklerini ispatlıyor. Bu deseni hangi kıyafette tercih ederseniz edin, kombinlediğiniz parçalar düz renklerde olmalı. Çünkü desenlerin çakışmaması ve boğulmuş bir görüntünün olmaması gerekiyor.

Deriler Kabuğundan Sıyrılıyor

Deri değiştirmek mecaz anlamlı olsa da bu sezon gerçek anlamda kullanıldığı görülüyor. Koyu renklerle anılan deriler, yenilikçi akıma uyum sağlama zorunluluğunu hissediyor. Artık renkli derilere aşinalık başlıyor. Bu durum elbiselerde, pantolon ile ceket kombinlerinde ve trençkotlarda daha net görülüyor. Bu sezon baştan aşağı deri kıyafetlere bürünmek de favori oluyor.

Neon İle Eğlenceli Bir Sezon

Neon renkteki parçaların revaçta olduğu bu sezon, sonbahar hüznü diye bir şeyin olmadığını fısıldıyor. Görsel bir şov niteliğindeki bu özel renkler sayesinde eğlenceli kombinler yapmak mümkün hale geliyor.

Sonbahar alışveriş listesi

Sonbahar alışveriş listesi

Dantelin Sonbahar Romantizmi

Dantel kıyafetler kendini sonbahara da uyumlu hale getiriyor. Her sezona uyumlu bu parçalarla duygusal kombinler yapılabiliyor. Zarafet göstergesi dantelleri bluz, etek, elbise ve ceket olarak tercih edebilirsiniz.

Balıkçı Şapkası Sonbahar Ağlarında

Sonbahar alışveriş listesi için mutlaka balıkçı şapkası ekleyin. Sokak modasına çabuk uyum sağlayan bu şapkalar, sezonun en dikkat çekici yenilenen parçası halini alıyor. Fark yaratmayı sevenler, kombinlerinde kullanabilirler.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir