Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Skinny Kot Kombinleri 2019 Skinny Kot Kombinleri 2019
Skinny jean ne demek diye soranlar için hemen söyleyelim; skinny jean, dar kesim pantolon demektir. Bildiğimiz üzere vücudumuza oturan dar paça pantolonlardır. Skinny jeanler kot ve elastan... Skinny Kot Kombinleri 2019

Skinny jean ne demek diye soranlar için hemen söyleyelim; skinny jean, dar kesim pantolon demektir. Bildiğimiz üzere vücudumuza oturan dar paça pantolonlardır. Skinny jeanler kot ve elastan kumaştan oluşan yapısıyla vücudumuza kolaylık ile oturan dar kesim pantolonlardır.

Skinny Jean Ne Demek?

Skinny Jean Ne Demek?

Skinny Jean Kimlere Yakışır?

Skinny jean kimlere yakışır?..

Bu kendimize sormamız gereken bir soru. Çünkü skinny jean dar modeli gereği kalın bacakları olanlara güzel bir şekil yaratabiliyor fakat bacak kısmı aşırı zayıf olanlara yardımcı olamaması göz önünde bulundurulmalı. Mevcut İspanyol paça pantolonlarımız da küçük beden bayanlarımızın yardımcısı olabiliyor. Dar paça pantolonların yakışması için vücudunuza ve bacak boyunuza uyumlu, bol durmayan numaraları seçmeniz çok önemli. Modeli gereği kendi numaranızı bulmak da fazla zorlanacağınız bir konu değil fakat yine de diğer kotlara nazaran dar paçalı kotlar bol geldiği zaman gerçekten berbat bir görüntü verebiliyor.

Skinny Jean Kombinleri

Skinny Jean Kombinleri

Skinny Jean Kombinleri

Skinny jean kombinleri günümüzün en kolay yapılan kombinlerinden biri halinde. Neredeyse ne ile kombin edeceğimizi pek düşünmeden her gün farklı kombinler ile giyip çıktığımız bir kot çünkü her modele yanıt verebilir özellikte. Pantolonumuzun içine sokabileceğimiz bol parçalar ile kombin edebiliriz. Her çeşit ayakkabı ile giyebileceğimiz tarzda bir pantolondur. İster spor ister şık her tarza cevap verebilen bir pantolondur. Bu yüzden bu pantolonlar gerçekten bizlerin kurtarıcısı haline gelmiştir. Skinny jean kombinleri girdiğimiz alışveriş merkezlerinde vitrindeki mankenlerde en sık rastladığımız kombinler. Dar pantolonunuzun üzerine bol model bluzlar, gömlekler ve ceketler giyerek dar bir bluza nazaran oldukça sıra dışı ve şık bir kombin elde etmiş olursunuz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir