Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Sıcak ve Şık Parçalar Sıcak ve Şık Parçalar
Kış denilince kat kat giyilip çıkılmak akla gelse de doğru parçalar seçerek hem sıcak kalmak hemde şık olmak oldukça kolay. Yumuşacık rengârenk kazaklar ile... Sıcak ve Şık Parçalar

Kış denilince kat kat giyilip çıkılmak akla gelse de doğru parçalar seçerek hem sıcak kalmak hemde şık olmak oldukça kolay. Yumuşacık rengârenk kazaklar ile yapılan kombinler hem içinizi ısıtacak hemde şıklığınıza şıklık katacak. Renkli kazaklarla kombinleyeceğiniz etekler, yüksek bel pantolonları uygun renkte bot veya yarım botlarla tamamlayabilirsiniz.

Kaban Kombini

Kış denilince akla gelen diğer parçalardan biride kabanlardır. Farklı renklerde olan kabanların özellikle kaşe formda olanları farklı kemerlerle kombinlemeye uygundur. Uzun boylu kadınlar için oldukça uygun olan tam boy kabanları aynı tonlarda çizmelerle bitirmek bütünlüğü sağlayacaktır.

Kışın Vazgeçilmezi Kazaklar

Soğuk havalarda koyu renkler giymeye yönelik eğilimler vardır. Fakat renkli tonlarda kışlık parçalara dolaplarda yer vermek gerekmektedir. Kışın en güzel kombinlerini yaratacak bir diğer unsur ise balıkçı yaka kazaklardır. Balıkçı yaka modası geçmeyen bir parçadır. Eteklerle, kot pantolonlarla kolaylıkla kombinlenen balıkçı yaka kazak ile spor kış şıklığı yakalamak mümkün.

Süet Modası

Boy friend pantolonlarla kombinlenen kadife ceketler ve kısa çizmelerde kış şıklığını yansıtan diğer parçalardan. Kış denilince akla gelen aksesuarların başında battaniye şallar gelmektedir. Battaniye şalların kaşe kabanlarla kullanımı doğru renk tonları yakalandığından oldukça şık duracaktır. Kış aylarının vazgeçilmez kumaşlarından olan süeti çizmeden cekete, çantadan elbiseye kadar tüm parçalarda kullanmak mümkündür.

Kumaş Uyumu

Dikkat edilmesi gereken kullanılan kıyafetlerin kumaşları arasındaki uyumdur. Süet ve deri doğru parçalar seçildiğinde oldukça yakışan kumaşlardır. Deri ceketler soğuk havalarda hem kurtarıcı hemde sıcak tutan bir parçadır. Aynı renk tonlarında botlarla kombinlendiğinde hoş olacaktır. Hırkalarda kazaklar kadar önemli olan bir kış parçasıdır. İnce trikoların üzerine giyilen hırkalar deri etekler veya dar paça pantolonlarla kombinlenebilir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir