Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Sevgiliyle İzlenecek Filmler Sevgiliyle İzlenecek Filmler
Anı paylaşmak sevgiliyle yapılacak en güzel şey olsa gerek. Herhangi bir aktiviteyi daha anlamlı kılan sevgiliyle izlenecek filmler de elbette normalde olduğundan daha fazla haz verecektir.... Sevgiliyle İzlenecek Filmler

Anı paylaşmak sevgiliyle yapılacak en güzel şey olsa gerek. Herhangi bir aktiviteyi daha anlamlı kılan sevgiliyle izlenecek filmler de elbette normalde olduğundan daha fazla haz verecektir.

The Notebook/Not Defteri, 2004 

Sevgiliyle izlenecek romantik filmler listesinin olmazsa olmazı the Notebook, sizi gözyaşlarına boğacak. Aynı isimli kitaptan uyarlanmış olan filmin oyuncu seçimi de hikâyenin içine girmenize yardımcı oluyor.

The Notebook

The Notebook

 

Titanic/Titanik, 1997 

Sevgiliyle izlenecek romantik filmler listesi yapılır da Titanic alınmaz mı hiç! Sınıf farkı olan iki insanın tarihe adı yazılacak bir gemi seyahatinde mucizevi bir biçimde tanışarak gerçek aşkın evrelerini bir çırpıda yaşayışları anlatılıyor. Dilerseniz 1953 yapımı Titanic filmine de bir bakabilirsiniz.

50 First Dates/50 İlk Öpücük, 2004 

Büyüsünü asla yitirmeyen bir film olan 50 First Dates, sevgiliyle izlenecek filmler içinde en eğlenceli olanlardan biri. Hem ağlatıp hem güldürecek bu film sayesinde sevdiceğinizle harika vakit geçireceksiniz.

Aşk Tesadüfleri Sever, 2011 

Sevgiliyle izlenecek filmler Türk sinema sektöründe de mevcut. Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin’in başrollerini paylaştığı bu film, örneğin. Aynı gün doğmuş olan iki insanın kaderlerinin birleşerek bir hikâyeye dönüşüşüne şahit edeceksiniz.

Midnight in Paris/ Paris’te Gece Yarısı, 2011 

Âşık olunası bu filmi sevgilinizle izleyip zamanda yolculuk yapabilirsiniz. Paris’in en yaşanılası yıllarına, Gertrude Stein’ın Lost Generation (Kayıp Nesil) olarak adlandırdığı sanatçıların döneminde aşkı tadabilirsiniz.

Midnight In Paris

Midnight In Paris

 

Paperman, 2012 

Bir Walt Disney harikası olan bu kısa film, zamanı dar olan çiftler için mükemmel bir seçenek. Hayatının aşkıyla tanışan bir adamın sevdiğinin ilgisini çekme yöntemiyle başlayan sıcacık bir hikâyenin parçası olabilirsiniz.

Kelebeğin Rüyası, 2013 

Sevgiliyle izlenecek filmler Türk yapımı olduğunda daha otantik bir ambiyans yakalamak mümkün. Bu sebeple hem oyuncu seçimiyle hem de konusu itibariyle hedefi tam on ikiden vuracak bir film, Kelebeğin Rüyası. İki şair Muzaffer Tayyip ve Rüştü Onur’un yaşadıkları hayatlardan kesitler sunarak verilen aşk hikayelerinden daha romantiğini bulmanız mümkün görünmüyor.

 

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir