Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Sevgili Kombinleri İçin 5 Fikir Sevgili Kombinleri İçin 5 Fikir
Son yılların yükselen trendi sevgiliyle uyumlu giyinme ile ilgili hesaplı ve şık seçenekleri bulabileceğiniz bu yazımızda; size uygun bir seçenek mutlaka bulabileceksiniz. Aşk kombinleri... Sevgili Kombinleri İçin 5 Fikir

Son yılların yükselen trendi sevgiliyle uyumlu giyinme ile ilgili hesaplı ve şık seçenekleri bulabileceğiniz bu yazımızda; size uygun bir seçenek mutlaka bulabileceksiniz. Aşk kombinleri yolculuğuna hazır mısınız?

Hesaplı aşk kombinleri için takım tshirt seçenekleri

Çiftler için kombinler konusunda tartışmasız en çok tercih edilen kombindir. Birebir aynı tshirt tercih edebileceğiniz gibi, birbirine atıfta bulunan orijinal tshirtler de bulabilirsiniz.

Spor giyimin rahat ve şık temsilcisi sweatshirt kombini

Özellikle sonbahar ve kış aylarında artık tshirt’ler yerini sweatshirt’lere bırakıyor. Hafta sonları ve Pazar kahvaltılarının vazgeçilmezi bu spor giyimi yine kombin ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

Aşk kombinleri nasıl yapılır?

Aşk kombinleri nasıl yapılır?

Aksesuarlarla uyumu yakalamak mümkün

Yüzyıllardır çiftler için kombinler fikri aslında vardır. Adı ise bildiğimiz alyanstır. İşler evlilik yoluna girmeden önce sevgiliniz ile aksesuarlarda uyumu yakalamak yine de mümkün. Çünkü artık sadece yüzük değil; bileklik, saat, kolye ve hatta spor ayakkabıda sevgiliyle uyumlu giyinme şansını yakalayabilirsiniz. Hem de küçük bütçeler ile.

Tüm gözler beach partilerin uyumlu çiftinin üzerinde olacak

Günlük kıyafetlerin yanı sıra artık plaj kıyafetlerinde de aile kombinlerinin yanı sıra sevgili kombinleri de yerini aldı. Aile kombinlerine oranla daha genç kesim ve desen seçenekleri sunan hazır giyim firmaları var. Mağazalarda genelde aşk kombinleri ayrı bir bölümde sergileniyor olsa da, siz yine de kadın ve erkek reyonlarında gezerken aynı desenlere çokça rastlayabilirsiniz. Beach partilerde ılık bir meltem gibi esmeye ne dersiniz?

Çiftler için kombinler nasıl yapılır?

Çiftler için kombinler nasıl yapılır?

Sizin olmadığınız ortamlarında da varlığınız belli olsun

Çiftler için kombinler deyince akla ne kadar kıyafet veya aksesuarlar gelse de; bir çok firma sevgililere özel kahve kupası, anahtarlık, kalem ve defter seçenekleri de sunuyor. Birbirinden farklı tasarımlardan kendinize ve sevgilinize en uygun olanı seçip,  sizin olmadığınız ofis veya arkadaş toplantısı gibi ortamlarda varlığınızı hissettirebilirsiniz. Hem sevimli hem de etkili bir yöntem değil mi sizce de?

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir