Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Sade Ev Dekorasyonu Yapmak Çok Kolay Sade Ev Dekorasyonu Yapmak Çok Kolay
Kalabalıktan ve yoğunluktan sıkılan insanlar, evlerinde sadelikten ve sessizlikten yana seçimini yapmak ister. Evinizde salondan başlayarak sade ev dekorasyonu yapabilirsiniz. Yazımızda sizin için sade... Sade Ev Dekorasyonu Yapmak Çok Kolay

Kalabalıktan ve yoğunluktan sıkılan insanlar, evlerinde sadelikten ve sessizlikten yana seçimini yapmak ister. Evinizde salondan başlayarak sade ev dekorasyonu yapabilirsiniz. Yazımızda sizin için sade ev dekorasyon fikirlerine ve ev dekorasyonu için pratik fikirleri açıklayacağız.

Ev Dekorasyonu İçin Pratik Fikirler

Yeni ev dekorasyonunuz modern olduğu kadar ferah ve rahat olmalıdır. Sade ev dekorasyonu fikirleri uygulaması için evinizdeki fazlalık eşyalardan kurtulmalısınız. Abartılı oturma gruplarından, iç karartan duvar kağıtlarından ve her tarafı kaplayan halılardan iç karartıcı boylardan kurularak sade ev dekorasyonuna başlayabilirsiniz. Böylece daha sade bir ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Ev Dekorasyonu Fikirleri

Ev Dekorasyonu Fikirleri

Bu değişikliklere evde en çok vakit geçirdiğiniz yerden başlamalısınız. Örneğin evli ve çocuk sahibiyseniz salon ailenizle en çok vakit geçirdiğiniz yer olabilir. Salondaki abartılı eşyalardan kurtularak salonunuzu ferah bir hale getirebilirsiniz. Örneğin salonunuzda yer alan televizyon ünitesindeki vitrinlerden kurtularak hem salona geniş bir yer açıp hem de ferahlatıcı bir hale getirebilirsiniz.

İşten geldiniz ve tüm yorgunluğunuzu atacağınız yer yatak odası, yatak odasındaki fazla eşyalardan kurtulup açık renkler kullanarak daha sade bir ev dekorasyonu elde etmiş olursunuz.

Ev Dekorasyonuna Nereden Başlanır?

Ev dekorasyonunuzu baştan aşağı yeniden yapacaksanız; daha düz renk, fazla eşyası olmayan takımlardan almanız daha iyi olacaktır. Böylece daha minimal bir ev düzenine sahip olabilirsiniz. Eğer baştan aşağı ev dekorasyonu yapmayacaksanız; fazla olan eşyalardan, örneğin her tarafı kaplayan devasa halılardan kurtularak başlayabilirsiniz.

Koyu renkli eşyalar genelde kasvetli geldiği için onlarla devam edebilirsiniz. Fazla eşyalarınızı ikinci el eşya alan yerlere veya mobil uygulamalardan satıp, maddi kazanç elde edebilirsiniz. Böylece hem ev ekonomisine katkıda bulunmuş hem de fazla eşyaların yarattığı kalabalıktan kurtulmuş olursunuz.

Ev Dekorasyonu Trendleri

Ev dekorasyonu konusunda bu yıl da her yıl olduğu gibi açık renkler ön plana çıkıyor. Evinizi boyayacaksanız; krem, bej, açık mavi gibi tonlarda boyamanız, sade ev dekorasyonu trendi yakalamanıza yardımcı olabilir. Eşyalarda ise aynı şekilde sade açık renkli ve minimal eşyalar ön plandadır. Örneğin koltuk takımı için mavinin açık tonları veya krem renkleri tercih edilebilir.

Ev Dekorasyonu İçin Pratik Bilgiler

Ev Dekorasyonu İçin Pratik Bilgiler

Tercih ettiğiniz eşya renklerinin, duvar için de kontrast bir biçimde uyumlu olmasına dikkat ediniz. Halı alırken anti bakteriyel halı olmasının yanında açık renkli ferahlatıcı bir renk olmasına dikkat etmelisiniz. Salon takımı seçerken klasik masa ve koltuklardan ziyade dikdörtgen masalar ve L koltuklar bu yıl da trendlerdeki yerini alıyor. Siz de ev dekorasyonu için pratik bilgiler ışığında evinize yeni bir görünüm verebilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir