Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Renklerin Desenlerle Dansı Renklerin Desenlerle Dansı
2019 yılının size sürprizlerinden biri, birbirinden güzel ve çekici iç çamaşırı modelleri. Binlerce desen ve rengin kullanıldığı bu muhteşem parçalar iç giyimine önem veren hanımların... Renklerin Desenlerle Dansı

2019 yılının size sürprizlerinden biri, birbirinden güzel ve çekici iç çamaşırı modelleri. Binlerce desen ve rengin kullanıldığı bu muhteşem parçalar iç giyimine önem veren hanımların ilgisini fazlasıyla çekecek. Tasarımdaki incelik ve uyum ile ortaya hem kaliteli hem de şık ürünler çıkmakta, bu da zevkine düşkün hanımların düşünmeksizin tercihlerini oluşturmaktadır.

VAZGEÇİLEMEYEN SİYAHLAR

İç çamaşırında vazgeçilmeyen renkler arasında başta gelen renk, kuşkusuz siyahtır. Kullanıldığı her kıyafete asalet katan bu renk, iç giyimde de benzer etkiyi göstermekte ve bu alanda muazzam parçalar üretilmektedir. 2019 trendleri arasında da yine siyaha fazlasıyla yer verilmiş ve işlemelerle getirilen zenginlikle birleştiğinde son derece nadide ürünler ortaya çıkmıştır. Dantel ve desenler, bu yılın yine vazgeçilmezi olmaya devam ederken ufak işlemelerle de hareket ve ışıltı katılmıştır çamaşırlara.

RENKLİ ÇİÇEKLER

Kaliteli bir kumaş üzerine yapılan çiçek işlemesi, her kıyafetin değerini artırır. İç çamaşırında da tüller ve çiçek desenlerinin buluşması, aynı ihtişamı gözler önüne sermekte ve iç çamaşırı trendleri arasında yerini çoktan almaktadır. Dantelin fazla oranda kullanıldığı iç çamaşırı trendlerinde, jartiyer iplerine uyum sağlayacak şekilde oluşturulan dikişler ön plana çıkmaktadır. Sutyen üzerine ve çamaşırın kenarlarına, renkli çiçek işlemeleri yapılarak kusursuz ve iddialı bir görüntüye imza atılmaktadır.

ÖNE ÇIKAN TRANSPARAN

Transparan üzerine yapılan işlemeler ve desenler de ön plana çıkan modellerdendir. Siyahın yoğun olarak kullanıldığı bu çamaşırlarda, belli kısımların transparan yapılması tercih edilerek üzerine farklı renkte işlemeler yapılması uygun görülmüştür. Aynı uyum ve işleme sutyende de yapılarak takım mantığında klasik çizgiden çıkıp, hoş bir tasarım oluşturulmuştur.

GECEYE ÖZEL LACİVERT

İç çamaşırında modellerde kendini en çok belli eden renklerden biri laciverttir. Dantel şeklinde kullanılmasıyla birlikte asalet gözler önüne serilecek ve son derece gösterişli duracaksınız. Yüksek bel ve jartiyeri tek modelde birleştiren bir tasarım ön plana çıkmakta ve dantel sutyenle takım tamamlanmakta. Fazlasıyla dikkat çekici olan bu model şimdiden talep edilmeye başlandı bile.

BEYAZIN FARKI

İç giyimde yine fazlasıyla tercih edilen renklerden olan beyaz, bu sezon da öne çıkmakta. Çiçeklerle ve transparanla birlikte kullanıldığında yine ihtişamlı ürünler ortaya çıkmakta ve alıcısına hitap eden parçalar tasarlanmaktadır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir