Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Otobüs Yolculuğunda Sıkılmamak İçin 5 Tavsiye Otobüs Yolculuğunda Sıkılmamak İçin 5 Tavsiye
Yolculuk yapmak herkese mutlaka iyi gelen bir aktivitedir. Ancak uzun yollar bazen bu süreci sıkıcı hale getirebilir. Bu noktada birkaç basit ve etki öneri... Otobüs Yolculuğunda Sıkılmamak İçin 5 Tavsiye

Yolculuk yapmak herkese mutlaka iyi gelen bir aktivitedir. Ancak uzun yollar bazen bu süreci sıkıcı hale getirebilir. Bu noktada birkaç basit ve etki öneri ile yolculuğunuzu daha keyifli bir hale getirmeniz mümkün olacaktır. Otobüs yolculuğu için öneriler noktasında 5 önemli tavsiye şöyle olacaktır.

1- Kitap ve dergi okumak

2- Müzik Dinlemek

3- Bulmaca Çözmek

4- Film İzlemek

5- Kısa Hikayeler ya da günlük yazmak.

 

Otobüs yolculuğunda sıkılmamak için tavsiye edilebilecek en iyi şey kitap okumak.

Özellikle beşimci maddeyi deneyimlediğiniz zaman oldukça hoşunuza gideceğini göreceksiniz. Yol anılarınızı ya da kurgu metinleri derleyerek yazmak hem gelecek için size güzel bir anı defteri olacak hem de yazım gücünüz sayesine belki de yeni bir yeteneğinizi keşfedeceksiniz.

Otobüs yolculuğunda Yanınızdan Eksik Etmemeniz Gerekenler

Otobüs yolculuğu sırasında yanınızda mutlaka olması gerekenler arasında öncelikli olarak bir ağrı kesici bulundurulması gerekmektedir. Yolculuk esnasında başınızın ağrıması sizin kötü bir zaman geçirmenize neden olacaktır. Onun dışında eğlenceli içerikler olan yada ilgi alanınıza uygun gazete, dergi bulundurmanızda fayda olacaktır. Bu yolculuğunuzun iyi geçmesini sağlayacak bir yöntemdir. Teknolojik aletlerinizin zaten yanınızda bulunduğunu varsayarsak onların şarj aletlerinin de yanınızda olmasında fayda var. Şarjı bitmiş bir cep tablet pek işe yaramayacaktır. Otobüs yolculuğunda yanınıza almanız gerekenler kendi ilgi alanınıza göre de tabi ki değişiklik göstermektedir.

Rahat Bir Otobüs Yolculuğuna Hazır Olun

Rahat bir yolculuk herkesin en büyük temennisidir. Bunun için kendinize otobüs yolculuğu nasıl rahat geçer sorusunda ilgi alanlarınızı göz önünde bulundurarak onlara uygun materyaller almanız gerekir. Onun dışında çok yorgun ya da uyanır uyanmaz yolculuk yapmak sizin rahat etmenizi engelleyecektir. Rahat bir yolculuk için birkaç saat önceden uyanmış olmak ve günü yoğun tempolu geçirmemek gerekir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir