Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Örgü Elbise Modelleri Yine Revaçta  Örgü Elbise Modelleri Yine Revaçta 
Örgü ve el işi elbiseler son zamanlarda çok moda. Özgün ve şık duruşlarıyla örgü elbise modelleri hem yaz hem sonbahar modasının en trend parçası.... Örgü Elbise Modelleri Yine Revaçta 

Örgü ve el işi elbiseler son zamanlarda çok moda. Özgün ve şık duruşlarıyla örgü elbise modelleri hem yaz hem sonbahar modasının en trend parçası. Yazın ayrı kışın ayrı kombinleyebileceğiniz örgü elbise yaka modelleri ile de her zevke uygun çeşit sunuyor. Gelin sizler için derlediğimiz örgü elbise modelleri konulu yazımıza bir göz atın!

Örgü elbise modelleri

Örgü elbise modelleri

Örgü Elbiselerin Havası Bir Başka!

Örgü elbiseler özellikle de el emeği ise çok özel oluyor. Kimsede bir benzeri olmayacak, size özel bir elbiseyi kim istemez!. Zarifliğinize zariflik katmak için birçok modelden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Her kadının dolabında mutlaka bir tane örgü askılı elbise bulunmalı!

Hem Yazlık Hem Kışlık Elbiseler

Yazın delikli ve ince iplikli örgü elbiseler harika duruyor! Zarif bir örgü askılı elbise sizi çok hoş ve şık gösterecektir. Özellikle bronz ten üzerinde V yakalı bir örgü elbise çok yakışır. Kışa doğru ise örgü elbise yaka modelleri kapanarak boğazlı ya da bisiklet yaka olarak tercih ediliyor. Böylece örgü elbiseler her mevsimin şık ve kurtarıcı parçası oluyor.

Örgü Abiye Elbiseler

Örgü elbiseler abiye olarak da tercih edilebilir. Delikli, motifli siyah hoş bir elbise hem şık hem de dikkat çekici bir seçenek olacaktır. Pullu payetli örgü elbise modellerini de unutmamak gerek! Özel bir davete katılmadan önce, örgü askılı elbise modellerini mutlaka inceleyin.

Örgü askılı elbise modelleri

Örgü askılı elbise modelleri

Örgü Elbise Modelleri Kombinleri

Örgü askılı elbise modellerini tercih ettiğiniz ayakkabılarla farklı tarzlarda kullanabilirsiniz. Günlük kullanımda sandaletler ve spor ayakkabılar uygun olacaktır. Eğer şık bir gece yemeğine veya davete katılıyorsanız elbisenizin şıklığına uygun olarak altına taşlı sandaletler veya stilletto ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir