Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Onur Büyüktopçu’nun Yeni Programı: Damat Beğendi Onur Büyüktopçu’nun Yeni Programı: Damat Beğendi
Önümüzdeki sezon Yemekteyiz programını Seda Sayan sunacağı için şimdi gözler Onur Büyüktopçu’nun sunacağı Damat Beğendi isimli programına çevrilmiş durumda. Son dönemde televizyon dünyasının en... Onur Büyüktopçu’nun Yeni Programı: Damat Beğendi

Önümüzdeki sezon Yemekteyiz programını Seda Sayan sunacağı için şimdi gözler Onur Büyüktopçu’nun sunacağı Damat Beğendi isimli programına çevrilmiş durumda. Son dönemde televizyon dünyasının en beğenilen yüzlerinden biri olan Onur Büyüktopçu, oynadığı dizilerle oyunculuktaki yeteneğini kanıtlamış, sunduğu Yemekteyiz programıyla da beğeni toplamayı başarmış bir isim.

Onur Büyüktopçu Kimdir?

24 Nisan 1982 tarihinde İstanbul’da doğan Büyüktopçu, çocukluğunu İstanbul’da geçirdi. Lis öğrenimini tamamladıktan sonra İngiltere‘ye giden Büyüktopçu, Academy Of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de oyunculuk eğitimini tamamlayarak Türkiye’ye döndü.

Ekranların Aranılan Yüzü Onur Büyüktopçu

Kiralık Aşk dizisiyle kısa sürede ekranların aranılan yüzü haline gelen Onur Büyüktopçu, şöhretini Yemekteyiz programıyla taçlandırsa da aslında öncesinde pek çok dizi ve filmde yer aldı. Asıl mesleği cast direktörlüğü olan Büyüktopçu, Lise Defteri (2003), Yabancı Damat (2004), Kavak Yelleri (2007), Üç Tatlı Cadı (2007), Güz Gülleri (2010) gibi dizilerde ve Memleket Hikayeleri (2007) gibi televizyon filmlerinde seyirci karşısına çıktı.

Onur Büyüktopçu İle Damat Beğendi!

Yine bir yemek yarışması olduğu tahmin edilen Damat Beğendi isimli programda formatın, gelinlerin damatlara yaptıkları yemeği beğendirme üzerine kurulu olduğu tahmin ediliyor. Programın bu açıdan Yemekteyiz, Gelinim Mutfakta gibi formatlara benzeyeceği de yine konuşulan konular arasında yer almaktadır.

Damat Beğendi Programına Nasıl Başvurulur?

Show TV’nin resmi internet sitesinde yayınlanacak olan form üzerinden Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Damat Beğendi yarışmasına oldukça kolay bir şekilde ulaşılabilir. Bu formda yer alan kişisel bilgiler ve iletişim bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve gerekli görselleri yüklemeniz gerekmektedir.

Damat Beğendi İle Neşeye Doyacaksınız!

Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstleneceği Damat Beğendi programı şimdiden heyecanla beklenen programlar arasında yerini aldı. Programda rekabet ve yer yer gerilimin dışında eğlencenin de eksik olmaması bekleniyor.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir