Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Onu Unutamadığınızın 7 Kanıtı Onu Unutamadığınızın 7 Kanıtı
Kadın erkek arasındaki ilişkiler her ne kadar kendine özel durumlar barındırsalar da temelde oldukça “aynılıklar” da taşımaktadırlar. Bunlardan zamanlar ve kültürler üstü olan ise... Onu Unutamadığınızın 7 Kanıtı

Kadın erkek arasındaki ilişkiler her ne kadar kendine özel durumlar barındırsalar da temelde oldukça “aynılıklar” da taşımaktadırlar. Bunlardan zamanlar ve kültürler üstü olan ise aşk acısı, ayrılık ve bunlara verilen reaksiyonlardır. Hayatımızda bir şeyleri hatırlamakla arada bir hatırlamak veya sürekli her şeyde aynı şeyleri bulma durumu, unuttuğumuzu zannettiğimiz pek çok şeyi aslında aklımızdan çıkaramama durumu gibi bu durumlar özenle üzerinde durulup analiz edilmeye muhtaç durumlardır.Kadın erkek ilişkileri bazen üçüncü ve tarafsız gözleme ve görüşe ihtiyaç duymaktadır.Bizler de tam bu konuyla ilgili çiftlerden tarafların unutup deyip de aslında hiçbir şekilde unutulma durumunun oluşmadığı temel 7 kanıtı sizler için aşağıda sunmuş bulunmaktayız..

1) İsim Takıntısı

Gönlünüzden önemli yere sahip olmuş kişi ile an itibariyle bir şekilde bir arada olmayabilirsiniz. Bir şekilde ilişki fiziki olarak devam etmeyebilir ve sizler hayatınıza devam etme gayretindesinizdir. Ama gönlünüzde önemli yere sahip olmuş o kişinin ismini herhangi bir yer veya platformda duymanız veya görmeniz söz konusu olduğunda midenize kramplar giriyor veya anlamsız duygu yükselişleri yaşıyorsanız üzgünüz fiziken yanınızda olmayan biri aslında hep sizinledir ve halen hayatınızın baş elemanlarından olmaya devam etmektedir. Çünkü unutmayın duygusal bağ güçlüyse reaksiyon büyük olur.

2) Ona Ait Hiçbir Eşyayı Hayatınızdan Çıkaramıyor Musunuz?

Çiftler normalde ilişkileri sonlandığında ilişkiye dair hiçbir durumu hayatlarında bırakmaz adeta yok ederler. Sosyal medyada bütün resimler silinir ve de tabiri caizse karşı tarafın çöpü bile bırakılmaz. Ama siz eğer onun size aldığı her hangi bir eşyaya hatta paketine bile kıyamıyorsanız geçmiş olsun unutmak ne kelime bilinçaltı hep onu dilemektedir ki ondan olanı gözünüzün önünden eksik etmeme eğilimi ve davranışı söz konusu olmaktadır. Belli ki fiziksel bağ sonlanmış ama duygusal bağ bir şekilde kopamama durumlarındadır.

3) “Anladım Ki Hiç Kimse Sen Değil “Şarkısının Modlarındaysanız Vay Halinize…

Sözde unuttuğunuzu zannettiğiniz “O” kişiyi o kadar içinizde yaşatıyorsunuzdur ve özlüyorsunuzdur ki ruhunuz hep ona benzeri arıyor ve teselli olmaya çalışıyorsa üzgünüz siz onu bırakın unutmayı tüm ruhunuzla onu dilemeye devam ediyorsunuzdur. O kadar O’nu unutamamışsınızdır ki ikiz gibi benzeri de karşınıza çıksa O’ndaki detayların ve farklılığın da farkında olarak “O” olmadığı için sadece hayal kırıklığı yaşarsınız ve “O”nu unutmadığınız belgelenmiş olmaktadır.

4) Yoksa En Entelektüel Konularda Konu Anlamsızca O’na Mı Bağlanmakta?

Onu unutmadığınız en alakasız sohbette bile konuyu onunla ilgili bir duruma veya anınıza bağlamanızdan da ortaya çıkmaktadır.Bu unutulmamış olmanın en bilinen yaşam pratiğidir.Unutulmuş olunan anımsanmaz mantıken.Yani üzgünüz duygusal bağ halen ve çok kuvvetli devam ediyor demektir bu durumda da..

5) Hem Unuttum Deyip Hem De Unuttuğunuzu İddia Ettiğiniz Kişiyle İlgili Bitmez Bir Merak Duygusu İçerdeyseniz Durum Yine Vahim Demektir..

Hayatında önemli yeri vardı ve bir şekilde artık bir arada değilsiniz . Günümüz insanı olarak duruma çeşitli sebeplerle (ki çoğu zaman onu aslında yanı başınızda olmasını aşırı derecede istemeniz ve buna katlanmanın size güç gelmesinden dolayı) sosyal medya engeli koyup karşıt tepki veya anlık sinirle ama öbür taraftan da hain planlar kurup farklı şekilde O’nu takip etme gayretindeyseniz söylemiş olalım O’nu unutmak değil onunla halen yaşıyorsunuz haberiniz yok demektir.

6) Rüyalarınızın Baş Kahramanıdır…

Gerçek hayatta kendinize itiraf edemediğiniz her şey psikoloji bilimine göre bilinçaltınıza daha sonra da yoğun olarak rüyalarınıza yansımaktadır. Bir şekilde kopuş olmuş ama unutma gerçekleşmemiş ki siz onu rüyalarınıza kabul ediyorsunuzdur.

7) “O” nun Dışındaki Bir Karşı Cinsten Gelen İltifatı Bile Hakaret Olarak Görmek..

O kadar“O”nu unutamamış ve halen hayatınızda tutuyorsunuzdur ki bilinçsiz bir şekilde her karşı cins olumlu tavrını bile artık hayatında olmayan “O” için tersleme davranışını sergilersiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir