Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Nasıl Hamile Kalınır? Nasıl Hamile Kalınır?
Evlilikle birlikte cinsel hayatınız da belli bir düzene girer. Bu da beraberinde mutlu olmayı getirmektedir. Ancak mutluluk tek başına değil iki kişinin karşılıklı olarak... Nasıl Hamile Kalınır?

Evlilikle birlikte cinsel hayatınız da belli bir düzene girer. Bu da beraberinde mutlu olmayı getirmektedir. Ancak mutluluk tek başına değil iki kişinin karşılıklı olarak haz almasıyla mümkün olacak bir durumdur.

Evlendikten sonra kadınlar potansiyel anne adayları olarak karşımıza çıkar. Anne adaylarının hamilelik sürecinde nelerle karşılaşacakları, hangi seks pozisyonlarının nasıl hamile kalınır yönünden yardımcı olacağını kesinlikle dile getirmeliyiz.

Doggy Pozisyonu

Sadece hamile kalmak istenilen durumlarda değil sıkça yapılan seks pozisyonlarından birisi olarak da doggy (köpek oturuşu) pozisyonu çiftlerin en çok tercih ettikleri seks pozisyonudur. Çok kolay olması hakimiyetin erkekte olması ve gerçekten de seksi arzuların daha istekli gerçekleşebilmesi açısından gerçekten de öne çıkmaya devam etmektedir.

Misyoner Pozisyonu

Dünyada en çok tercih edilen bu seks pozisyonu da hamile kalma pozisyonları arasında gelen bir diğer seks pozisyonudur. Vajinal sekste hem kadının orgazm olabilmesini arttırması hem de gerçekten de rahmin döllenmesini hızlandırması bakımından üroloji uzmanlarınca da en çok tavsiye edilen hamile kalmak isteyenlere önerilen seks pozisyonu olma özelliği gösteriyor.

Hamile Kalma Pozisyonlarının Önemi

Hamile kalmak için bu seks pozisyonları bilimsel olarak kanıtlanmış niteliktedir. Bu nedenle sıkça tercih edilen seks pozisyonlarını oluşturur. Her iki seks pozisyonunda rahmin spermler tarafından çok daha hızlı döllenmesi işlemi gerçekleştirildiği için nasıl hamile olunur bakımından öne çıkmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Hamilelikte Seks Pozisyonu

Hamilelik döneminde uygulanacak seks pozisyonları arasında yine doggy pozisyonu gelmektedir. Hem erkeğin hakimiyeti üzerinde hissetmesi hem de kadınları hiçbir şekilde incitmemesi bakımından söz konusu seks pozisyonunun tercih edilenler arasınd gerçekten de öne çıkmaya devam ettiğini kesin olarak dile getirmemiz son derece önemlidir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir