Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Mutlaka İzlemeniz Gereken Romantik Komedi Filmleri Mutlaka İzlemeniz Gereken Romantik Komedi Filmleri
Söz konusu sinemaya gitmek ya da akşam film izlemek olduğunda klişe bir tartışmaya tutulmamak elde değil. Romantik komedi mi buz gibi yenen intikamlı, uçan... Mutlaka İzlemeniz Gereken Romantik Komedi Filmleri

Söz konusu sinemaya gitmek ya da akşam film izlemek olduğunda klişe bir tartışmaya tutulmamak elde değil. Romantik komedi mi buz gibi yenen intikamlı, uçan tekmeli silahlı aksiyon filmi mi? Bu klişe tartışmayı romantik komedi diyerek kazananlar için mutlaka izlemeniz gereken romantik komedi filmleri

Seni Seviyorum Phillip Morris (I Love You Phillip Morris)

Aşk için gözünü karartan aşıkların aradığı romantizm bu filmde. Steven Jay Russell’ın gerçek hayatından uyarlanan filmde, Jim Carrey başrolde yer alıyor. Jim Carrey’ye bu filmde ödüllü oyuncu, Ewan McGregor eşlik ediyor. Gözyaşlarınıza hakim olamayıp aynı zamanda kahkaha atabiliyorsanız bu film tam size göre.

Aile Arasında

Senaryosu Gülse Birsel’e ait olan Aile Arasında, romantik komedi Türk filmleri arasına adını altın harflere yazdırdı. Gülse Birsel’in ilk sinema filmi olan Aile Arasında, izleyicilerden tam not aldığı bir vizyon dönemi geçirmişti. Demet Evgar ve Engin Günaydın’ın başrollerini paylaştığı filmde, bu ikiliye bir çok ünlü oyuncu eşlik ediyor. Bu filmi izleyecek olanlara not; mendillerinizi yanınızdan ayırmayın!

Romantik komedi Türk filmleri

Romantik komedi Türk filmleri

Umut Işığım (Silver Linings Playbook)

Güzel aktris Jennifer Lawrence’a, “En İyi Kadın Oyuncu” Oscar ödülünü kazandıran film, zengin bir oyuncu kadrosuna sahip. Eskilerden kim kaldı diye üzülmeyin. Robert De Niro burada. Hem de yakışıklı aktör Bradley Cooper’ın babasını canladırıyor. Yüksek bir dinamikle başlayan film, sonuna kadar aynı enerjiyle devam ediyor.

Bir Alışverişkoliğin İtirafları (Confessions of Shopaholic)

Romantik komedi film önerileri arasına giren Bir Alışverişkoliğin İtirafları, çok satanlar listelerini alt üst eden aynı isimli roman serisinden uyarmıştır. Alışılagelmiş romantizmin filmin sonralarına doğru kendisini göstermesi izleyici için oldukça eğlenceli bir tercih.

Romantik komedi film önerileri

Romantik komedi film önerileri

Kadın Aklı Erkek Aklı (The Ugly Truth)

İlişkilerle ilgili her şeyi bildiğini iddia eden adamın bu sefer bildiklerini uygulamakta güçlük çekmesini anlatan filmde, Gerard Butler ve Katherine Heigl başrollerde yer alıyor. Yılların eskitemediği bu romantizme siz de bir göz atın!

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir