Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Mükemmel Bir İlişki İçin 6 Tüyo Mükemmel Bir İlişki İçin 6 Tüyo
Mükemmel bir ilişkiye sahip olmak hemen hemen hepimizin hayali. Fakat insan doğası gereği karmaşık bir yapıya sahip olduğu için kendine uygun birini bulmak ve... Mükemmel Bir İlişki İçin 6 Tüyo

Mükemmel bir ilişkiye sahip olmak hemen hemen hepimizin hayali. Fakat insan doğası gereği karmaşık bir yapıya sahip olduğu için kendine uygun birini bulmak ve ilişkiyi sürdürmek de pek kolay değil.

Mükemmel ilişki nedir?

Karşılıklı olarak saygı ve sevgiyle yaklaşmak demektir. Mükemmel bir ilişkide fedakarlık ve karşılıklı saygı çok önemlidir. Tek bir tarafın yaptığı fedakarlık ne kadar doğru gözükse de zamanla yıpranmasına yol açar. Bu yüzden yapılması gerekiyorsa karşılıklı fedakarlık yapmanız en doğrusudur.

Mükemmel bir ilişki için 6 tüyo:

1. Karşınızdaki  kişiye duygularınızı anlatmadan sizi anlamasını beklememelisiniz. : Kendinizi anlatarak sorunları çözüme daha kolay kavuşturabilirsiniz.

2. Geçmiş ile kıyas yapmak  yerine bugüne ve geleceğinize bakmalısınız.: Geçmişte kalan eski partnerinizin davranışları ile şimdiki kişinin davranışlarını kıyaslamamalı ve bugüne bakmalısınız.

3. Aynı zaman da arkadaş olun.: Mutluluklarınızı paylaştığınız gibi sorunlarınızı da paylaşın.

4. Ortak bir ilgi alanınız olsun.:  Boş vaktiniz olduğunda ortak sevdiğiniz aktiviteye katılın bu sizin daha kaliteli zaman geçirmenizi sağlar.

5. Asla acele etmeyin. : Evlenmek için veya evliyseniz çocuk yapmak için acele etmeyin olayları akışına bırakın.

6. Sorgulamak yerine bugününe bakın : Geçmişini merak ediyor ve kıskanıyor olabilirsiniz ama ne olursa olsun geçmişte kaldı ve artık sizi ilgilendiren şey geleceğidir. Birlikte olduğunuz kişinin eski görüştükleri ile bir yarışma içerisinde değilsiniz bu yüzden sorgulamayı bırakın.

Mükemmel ilişki tüyoları ve uzun süreli ilişkinin sırları için önemli olan birbirini anlamak ve her koşulda destek olmaktır. Bu tüyoları uygulayabilirseniz, mutlu ilişki  yaşayabilirsiniz. Masallarda ki ya da filmlerdeki aşkı aramak yerine gerçeğe dönün ve yaşadığınız mükemmel ilişkinizin keyfini çıkartın.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir