Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Modern Nikah Davetiyesi Modelleri Modern Nikah Davetiyesi Modelleri
Evlenmek isteyenlerin tercihlerini sade bir nikahtan yana kullanmaları olağandır. Davullu zurnalı bir düğün ya da kokteyl şeklindeki eğlencelerden istemeyen gelin ve damat adayları nikahları... Modern Nikah Davetiyesi Modelleri

Evlenmek isteyenlerin tercihlerini sade bir nikahtan yana kullanmaları olağandır. Davullu zurnalı bir düğün ya da kokteyl şeklindeki eğlencelerden istemeyen gelin ve damat adayları nikahları için de birçok şeyi düşünmek zorundadırlar. Nikah Davetiyeleri de düşünülmesi gereken ilk olaylardan biridir. Düğün gibi fazla uzun sürmeyecek ve etkinlik içermeyecek olan nikahlar için insanların daha da özenmesi normaldir. Çünkü daha kısa süreli bir organizasyon için pürüz çıkma olasılığı daha az olmalıdır. Bu nedenle gerek davetiyeler gerekse nikah şekerleri konusunda seçici davranmanız gerekir. Davetiye seçenekleri arasından modern nikah davetiyesi modelleri ilginizi çekebilir. Dilerseniz bu modellerden bahsedelim ve davetiyeniz konusunda karar vermenize yardımcı olalım.

Modern Ve Sade

Sadelikten vazgeçmeyen ve abartıdan hoşlanmayanlar için modern nikah davetiyesi modelleri nden en çok tercih edilenler sade modellerdir. Modernlik ve sadelik adına üzerinde gelin ve damadın fotoğraflarının bulunduğu bir seçenek bulunmaktadır. Bu fotoğraflı seçenekler çok tercih edilen bir davetiye modeli olmasa da konuklara hatıra olarak kalacağı için istenebilir.

Nostaljik Modeller

Hem sade hem de şık olan bu modellerde siyah beyaz kullanımı ile nostaljik bir hava yaratılmak istenirken aynı zamanda da modernize edilerek davetiyenin yazı fontu farklı kılınabilir. Son zamanlarda oldukça moda olan İstanbul motifleri de sembolik olarak davetiye üzerinde kullanılıyor. Özellikle aşkın simgesi olan Kız Kulesi ve Galata Kulesi yine nostaljik bir görünüm elde edilerek hazırlanıyor ve ilgililere sunuluyor.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir