Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Modası Geçmeyen Deri Pantolonları Nasıl Kombinlerde Kullanırız? Modası Geçmeyen Deri Pantolonları Nasıl Kombinlerde Kullanırız?
Deri pantolon kombinleri 2019 yılının da gözdesi oldu. Deri parçalar dolaplarda modası geçmeyen ürünlerin başında gelmektedir. Tabi ki deri denilince akla ilk gelenlerden biri ise... Modası Geçmeyen Deri Pantolonları Nasıl Kombinlerde Kullanırız?

Deri pantolon kombinleri 2019 yılının da gözdesi oldu. Deri parçalar dolaplarda modası geçmeyen ürünlerin başında gelmektedir. Tabi ki deri denilince akla ilk gelenlerden biri ise elbette deri pantolonlardır. Deri pantolonlar aynı zamanda vücudu fit gösterdiği içinde hanımlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Deri pantolonların özellikle siyah renkte olanları sıkça tercih edilmektedir.

Deri pantolon altına ayakkabı nasıl olmalı

Sade ve Şıklığı Bir Arada Yakalamak Mümkün

Deri pantolonlar genelde sokak stili yaratmada sıkça kombinlenmektedir. Bunlardan en yaygını da deri pantolon üzerine basic bir beyaz tişört ve ayağa geçirilen rahat lastik ayakkabılardan oluşmaktadır. Deri pantolon kombinleri 2019 modasına bakıldığında ise basic düz tişörtler yerine baskılı tişörtlerinde bu kombinlerde yer aldığına sıkça rastlanmaktadır.

Ofis Şıklığında Deri Pantolonun Yeri

Deri pantolonlar yalnızca sokak modasında değil ofis şıklığında da sıkça kullanılan parçalar arasında yer almaktadır. Özellikle çalışan kadınların tercihi deri pantolon şifon bluz veya gömlekler ve altına çalışma ortamına uygun ayakkabılardan oluşmaktadır.

Oduncu Gömleklerle Hem Salaş Hem İddialı

Genellikle dar formda olan deri pantolonlarla günlük tarz yaratmak istendiğinde ise yardıma oduncu gömlekler koşuyor, özellikle boy friend formdaki gömleklerle kombinlenen deri pantolonlar tarzınızı gözler önüne seriyor.

Der pantolon kombinleri 2019 sezonunda nelerdir

Pilili Modellerle Kusurlarınızı Örtün

Deri pantolonlar dar formda olabileceği gibi bollaşan pilili formada da olabiliyor. Özellikle vücut tipine güvenmeyenlerin kusurları oldukça net gösteren deri pantolondan korktuğu düşünülürse bol formdaki deri pantolonlar imdada yetişiyor.

Kot Ceketle Deri Pantolonunuzu Kombinlemekten Korkmayın

Deri pantolon altına ayakkabı seçmek her ne kadar dikkat edilesi durmasa da pantolonu ortaya çıkartacak önemli bir detaydır bu yüzden tüm kombininize uyacak bir ayakkabı seçmekte fayda vardır. Elbette mevsimde kombine uyum kadar önemlidir. Deri pantolon sadece deri ceketle kombinlenir diye bir ön yargı ne yazık ki doğru değildir. Kot ceketler, yeleklerle de istenilen spor şık kombini yakalamak mümkündür.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir