Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Modada Eskiye Dönüşü Gösteren Detaylar Modada Eskiye Dönüşü Gösteren Detaylar
Moda da artık yeniler den çok eskilere dönüş başladı. En çok 70’ler 80’ler deki kıyafetler gündemde kumaşları modelleri o dönemi yansıtıyor. İnsanların o zamana... Modada Eskiye Dönüşü Gösteren Detaylar

Moda da artık yeniler den çok eskilere dönüş başladı. En çok 70’ler 80’ler deki kıyafetler gündemde kumaşları modelleri o dönemi yansıtıyor. İnsanların o zamana olan ilgisi kıyafetlerinden ya da etrafta gördüklerinden etkilenip ona dönmeleri sağlıyor.

1.Yüksek belli havuç pantolonlar

Her tarafta gördüğümüz yüksek belli havuç pantolonlar renkleriyle ve şık görünümüyle gözleri üzerine çekiyor. Her kesimin hoşuna giden bu tarz pantolonlar aslında kurtarıcı bir parçada olduğunu kanıtladı. Üzerine şık bir bluz ile düğüne spor bir badi ile spor görünümü sağlıyor. Eskiler den gelen güzel parça olduğunu böylece kanıtlıyor.

2. Çiçekli desenler

Genelde bize yazın geldiğini yansıtan çiçekler renkli elbiseler kışında yazında kullanıldığını gösteriyor. Gömleklerde işlenilen çiçek desenleri bluzlarda da harika görünüyor. Kışın ve yazın vazgeçilmezleri arasında kendi yerini belli ediyor.

3. Şifon pileli etek

Gündemde olan şifon pileli eteklerde kendini her modelde gösterse de tercihler arasında en çok beğenilen diz altı boyu olmuştur. Aslında kapalılarda genelde uzun açık kesim de ise genelde diz altı boyu çocuklarda ise mini boyu ama bu etek için giyeceklerin vücut tipleri çok önemli çünkü etek zayıf ve insanların kaldırabileceği bir model ama herkesin dikkatini çeken bir etek olmayı ihmal etmiyor.

4.Ekoseli parçalar

Oduncu gömleği diye andığımız model karşımıza ekoseli model olarak çıktı her şeyde kullandığımız ekose modeli pantolonlarda gömleklerde şallarda karşımıza çıkıyor. Bu sene ağırlıklı olarak biz bu modelli şallarımızda kullandık çocuktan genç’e gençten yaşlıya herkes de bu şalları gördük eskilere rağbet ettiğimizi bir ürün de daha net görüyoruz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir