Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Moda Öncüsü Rihanna’dan Kış Kombini Önerileri Moda Öncüsü Rihanna’dan Kış Kombini Önerileri
Bazı ünlüler modaya uyarlar bazı ünlüler de modaya yön verirler. Her ne kadar moda kendinize yakışanı giymek olsa da ne olursa olsun çevremizde giyinilen... Moda Öncüsü Rihanna’dan Kış Kombini Önerileri

Bazı ünlüler modaya uyarlar bazı ünlüler de modaya yön verirler. Her ne kadar moda kendinize yakışanı giymek olsa da ne olursa olsun çevremizde giyinilen şeylerden etkileniriz. Onların üzerinde beğenip bizim de olmasını isteriz. Bu kış aylarında eve kapanmış olsak da dışarıya çıkarken yine giydiklerimiz ile dikkat çekmek ve kendimize baktırmak isteriz. Bu yüzden de artık çok fazla ünlü modacı olmasa da kış kombinleri ve günlük kombin önerilerini oluşturmakta ve bunları giymektedir. Hatta bazıları kendi giydikleri kıyafetleri kendileri tasarlamaktadır. Bu yüzden de bulmak oldukça zordur. Özellikle Rihanna gibi ünlüler kış kombinleriyle oldukça dikkat çekmektedir. Önerileri de oldukça kullanılmaktadır.

Hem Şık Hem Spor

Rihanna’nın kış ve günlük kombinlerin de en çok dikkat çeken şeylerden biri ise hem şık hem de spor kıyafetleri tercih etmesidir. Ne olursa olsun rahatlığı elinden bırakmadan kendine baktırabilen bir yapısı vardır. Özellikle parlak kumaştan yapılmış bluz ve kazaklar tercih etmekte bunları şık bir dar paça Jean pantolon ile kombin etmekte ve hem şık hem de spor görünümünü korumaktadır.

Sıcak Tutan Montlar

Kış aylarında dışarıya çıkmadan önce muhakkak kendisini sıcak tutabilen kalın ve tüm vücudunu boydan boya kaplayan kalın pardösüler tercih etmektedir. Bu bir nebze de modaya verdiği yönü göstermektedir. Çünkü büyük pardösüler iddialıdır ve herkes kullanamaz.

Klasiklerden Vazgeçmemek

Klasik kıyafetler hiç tartışmasız vazgeçilmezler. Rihanna için de bu böyle. Özellikle bazı davetlerde beyaz gömlekler, kumaş pantolonlar, siyah ceketler görebilirsiniz. Bu kombinleri ile klasik ve şık tasarımını hep korumuş ve vazgeçmemiştir.

Fark Yaratmak

Rihannanın temel amaçlarından biri de farklı olmaktır. Bu yüzden ödül törenlerinde büyük ve kabarık elbiseleri tercih etmektedir.

Ayakkabıda Spordan Vazgeçmemek

Rihanna hiçbir zaman cool kombinler yapmaktan vazgeçmemiştir. Bu yüzden de spor ayakkabılarını genellikle kış da olsa beyaz ve taşlı tercih etmektedir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir