Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Makyaj Hileleri Nelerdir? Makyaj Hileleri Nelerdir?
Her kadının bilmesi gereken pratik makyaj hileleri vardır. Özellikle günümüzde kadınların çalışma sayısının artmasıyla birlikte makyajlarda pratiğe dönmüştür. Bu tarz makyaj hileleri ani anlarda... Makyaj Hileleri Nelerdir?

Her kadının bilmesi gereken pratik makyaj hileleri vardır. Özellikle günümüzde kadınların çalışma sayısının artmasıyla birlikte makyajlarda pratiğe dönmüştür.

Bu tarz makyaj hileleri ani anlarda hayat kurtaracaktır.

Kapatıcı Hilesi

Orta kalınlıkta yuvarlak uçlu far fırçasının üstüne kapatıcı alın ve kaşlarınızın üstüne, gözlerinizin altına, kaşlarınızın altına, burnunuzun yanlarına ve çenenize nokta şeklinde dokundurun. Daha sonra yüzünüze yayarak kapatma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Makyaj Hileleri Göz Makyajı İçin Neler Olabilir?

Göz kapaklarınıza ışıltılı bir far ardından kirpik diplerinize göz kalemi sürebilir ve daha sonrada rimelle kirpiklerinizi belirginleştirerek gözlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Kalıcı Ruj

Önce rujunuzu sürün ve peçeteyle fazlasını alın. İnce bir kat dudaklarınıza pudra uygulayıp tekrar rujunuzu sürün ve bu kadar!

Gün boyu kalıcı olacaktır.

Makyaj Hileleri Kalıcı Ruj

Makyaj Hileleri Kalıcı Ruj Hilesi

Daha İnce Bir Burun İçin

Önce burnunuzun üstüne çizgi şeklinde aydınlatıcı uygulayın daha sonra burnunuzun ucuna ters üçgen şeklinde, burun kanatlarının alt kısmına küçük çizgiler şeklinde her iki burnun kenarına da “L” şeklinde bronzer uygulayın.

Eyeliner

Gözünüzün kenarına çapraz bir şekilde bant yapıştırın ve eyeliner fırçasını yan tutarak kirpiklerinizin dibinden olmasına özen göstererek, gözünüzün ucundan başlayarak yavaşça sürün. Bant kısmını takip ederek, boyutunu kendi isteğinize göre ayarlayarak sürebilirsiniz.

Kaşlarınızı Belirginleştirin

İlk önce kaşlarınızı istediğiniz şekilde alın veya aldırın. Kaş şeklinizi ayarladıktan sonra kaşlarınızın aralarını kaş farıyla ya da kaş kalemiyle doldurabilirsiniz.

Makyaj Hileleri Kaş Belirginleştirme

Makyaj Hileleri Kaş Belirginleştirme Hilesi

Makyaj Hileleri Burun Küçültme

Herkesin hayali olan fındık burun gündemde olan konumuz olmuştur her zaman. Görüyoruz ki, estetik operasyonlarla birçok ünlümüz de bu akıma uymuş durumda. Estetik operasyon yaptıran ünlülerimizin hayranları da elbette bu akıma uymakta. Ancak dikkat!

Estetik operasyon yaptırırken gerekli önlemleri almak ve iyi bir doktor bulmak çok önemli.

             

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir