Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Kıyafete Göre Çanta Seçimi Nasıl Olmalı? Kıyafete Göre Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?
Çanta seçimi yaparken kadınların dikkat ettiği iki unsur vardır. Bunlardan irisi moda ikincisi ise kıyafet ile çanta arasındaki uyumdur. Kıyafete göre çanta seçimi yapılırken... Kıyafete Göre Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?

Çanta seçimi yaparken kadınların dikkat ettiği iki unsur vardır. Bunlardan irisi moda ikincisi ise kıyafet ile çanta arasındaki uyumdur. Kıyafete göre çanta seçimi yapılırken nelere dikkat etmelisiniz? Kombilerinizi hangi çantalar ile tamamlarsanız doğru kullanım sağlamış olursunuz? Şimdi tüm sorularınızı cevaplama zamanı.

Kıyafete göre çanta seçimi

Kıyafete göre çanta seçimi

Kıyafet Türü ve Çanta Seçimi

Bu soru kıyafetin türüne göre değişiklik gösterir. Gece kıyafetleri başlı başına bütün gözleri tek başına üzerine çekebilecek şıklıktadır. Bu şıklığın tamamlayıcısı olan çantanızı da tabi ki çok dikkatli seçmeniz gerekmektedir. Bu çanta modeli genelde portföy olarak tercih edilir. Hem küçük hem de zarif portföy çantalar, şıklığınıza şıklık katacaktır. Spor kıyafetler ile de şıklığı yakalamak tabi ki mümkün. Spor şık geçişini tamamlamak adına ister küçük ister büyük ve geniş bir çanta ile devamlılık sağlayabilirsiniz. Bu seçim tamamen size kalmış.

Kıyafet ve çanta uyumu

Kıyafet ve çanta uyumu

Spor şıklıkta, rahatlık da göz önüne alındığı için konforunuzu düşünerek seçim yapabilirsiniz. Gelelim romantik yani kabarık ve şifon kumaştan oluşan kıyafetlere. Bu tarz kıyafetler bahar ve yaz aylarında oldukça fazla görülmektedir. Bu tarz kıyafetlerde büyük çanta tercih etmiyoruz, küçük ve saplı portföy çantalar kullanmanızı öneriyoruz. Günümüzde en çok tercih edilen giyim tarzı, spor kıyafetlerdir. Spor kıyafetler, bütün çanta modellerini kaldırabilecek aralıktadır. Bu tarzda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, klasik çantadan uzak durmaktır. Olabildiğince büyük kol çantalarını yahut sırt çantalarını kullanabilirsiniz.

Kıyafet, Çanta ve Ayakkabı Akıcılığı

Günümüzde tek parçaya odaklanmak yerine kıyafet ayakkabı ve çanta uyumu birlikte oluşturulmaktadır. Bu muhteşem üçlü olması gerektiği gibi kombin edildikten sonra aksesuarlar ile de zenginleştirilir. Kıyafet ve çantalarınızı doğru şekilde kullanarak şık olabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir