Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Kısa Saç Modelleri Kısa Saç Modelleri
Kadınlar güzel görünmek isterler.Güzel görünmek için saç modelleri kadınlar için önemini her zaman korumakta- dır.Saç modelleri daha zarif,daha modern bir görünüme bürünmek için şarttır.Bir... Kısa Saç Modelleri

Kadınlar güzel görünmek isterler.Güzel görünmek için saç modelleri kadınlar için önemini her zaman korumakta-

dır.Saç modelleri daha zarif,daha modern bir görünüme bürünmek için şarttır.Bir çok saç modeli vardır.Ama biz kısa saç modeli üzerinde duracağız.Bu model özellikle yaz aylarında çok tercih edilir.

Kısa saç modelleri nasıl olmalı,sizi daha nasıl güzel gösterir bunlar üzerinde duracağız.Artık uzun saçlardan sıkıldım .Saçımı kesmek istiyorum diyorsanız öz güveninizi toplayın.Size yakışan en güzel kısa saç modelini bulacaksınızdır.

Kısa saç modelleri makyaj ve yüz bakımı ile çok güzel bir görünüm almaktadır.Öncelikle yapmanız gereken yüz şeklinize göre doğru saç modelini bulmanız olmalıdır.Daha şık ve çekici görünmek sizin elinizde.Her ne kadar mevsimlere göre,modaya göre saç şekilleri güncellenir.Ama size yakışan modelleri seçmeniz sizi daha iyi olacaktır.Ayrıca saç modeliniz kişiliğinizi de yansıtmalı.

Kısa saç modelleri yuvarlak yüz şekilleri için şu şekillerde karşımıza çıkar.

Yüksek ve kalın kısa saç modeli:Bu modelde saçın ön kısımları daha uzun kesilir.Yanlar ve ense daha kısa kesilir.

Hacimli kısa saç modeli:Baş üstünde saç uzunluğu daha fazladır.Yanlar ise daha kısadır.Üst kısım yüksek kalmakta ve çok güzel bir hava katmaktadır.

Asimetrik kısa saç modelleri:Bu saç modelinde yanların bir tarafı kısa diğer tarafı uzundur.Üst kısımlar ise uzunlu kısalı asimetrik olarak kesilmiştir.

Rock tipi kısa saç modeli:Bu model kadını asi ve daha kadınsı gösterir.

Kısa saçlar için topuz modeller de vardır.Şimdilik sadece bir kaçının isimlerini vereceğim.Umarım ilerde bunları da ayrıntılı bahsederim.

  • Düşük bohem örgülü kısa saç modeli
  • Sahte topuz modeli
  • Örgü taçlı topuz modeli
  • Dağınık örgülü saç modeli
  • Burgu ense topuzu modeli
  • Geri alma sitili topuz modeli

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir