Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Kış Aylarında En Sevdiğimiz 4 Aksesuar ve 2019 Modasındaki Yeri Kış Aylarında En Sevdiğimiz 4 Aksesuar ve 2019 Modasındaki Yeri
Hepimiz birazcık soğuktan çekinsek de, belki kilolarımız belki de farklı sebeplerden içinde rahat olduğumuz kış kıyafetlerini hepimiz çok seviyoruz. Tenimizdeki yumuşacık kazaklar, ayaklarımızdaki kocaman... Kış Aylarında En Sevdiğimiz 4 Aksesuar ve 2019 Modasındaki Yeri

Hepimiz birazcık soğuktan çekinsek de, belki kilolarımız belki de farklı sebeplerden içinde rahat olduğumuz kış kıyafetlerini hepimiz çok seviyoruz. Tenimizdeki yumuşacık kazaklar, ayaklarımızdaki kocaman pelüş terlikler ve elimizde bir kupa kahve ile penceremizden karların aheste düşüşünü izlemeyi kim sevmez ki. Peki ya dışarıdaysak?

Boynunuzu Sarmanın Yanında, Moda İkonu Olan Atkılar

Artık nerdeyse hepimiz büyük, uzun ve kalın atkıları tercih ediyoruz. İster kendi ördüğümüz isterse hazır alınanları olsun, özellikle 2019 kış modası nın vazgeçilmezi haline gelen atkılar, hepimizin dolabında kendilerine ayrı bir raf edinmeyi başarmış durumda. Bu senenin popüler renkleri ise kahverengi, bordo, pudra ve yeşil. Sokak stilinde, sık sık karşımıza çıkacak olanları ise tüm bu renklerin bir arada kullanılmasıyla ortaya çıkan, karakteristik atkılar olacağa benziyor.

Her Modeli Kullanabilirsiniz Ama Hangi Montunuzla Giydiğinize Dikkat Edin!

Herkesin sevdiği modelinin farklı, herkese hitap eden bereler 2017 kış modasında da, bugün ne giyeceğim diye düşünürken, beynimizin sınırlarına ulaştığımız soğuk kış sabahlarında, kafalarımızı korumak için podyumlara ve sokak stiline çoktan yardım elini uzattı. Tatlı örgü bereler, biraz daha sport stiline uygun olsa da, klasik giyinen kadınlar için şiirsel fransız bereleri hala meydanlarda. Fakat modaya bu sene biraz daha sert adımlarla gelen bereler ise kürklü kalpak tipi olan bereler, Louis Vuitton ve Blumarine’nin podyumlarında gözlerimize çarpmaya başladı bile.

2019 Yılında Sizin İçin Dileklerim Ayaklarınız Sıcak, Sağlıklı Ve Şık Kalsın

Renkli mi siyah mı tercih edersiniz? Artık bunu düşünmek zorunda değilsiniz. 2019 kış modasında, ileri gelen tasarımcılar tarafından tasarlanan botlar, bu sorununuzu çözecek nitelikte. Burberry ve Prada gibi moda ikonlarının podyumundan sokağa taşınan bu harika botlar, renkli atkılarınızı ve klasik berelerinizi tamamlayan bir çizgiye sahip.

Ellerinizin ne kadar hassas olduğunu biliyoruz

Eldivenlerden tam olarak istediğinizi alamadığınızı düşünüyorsanız bu senenin eldiven modası nı biraz daha yakından izlemeniz gerektiğine inanıyoruz. Eldivenlerin sadece elinizi soğuktan ve soğuğa bağlı çatlamalardan, deri kurumalarından koruma görevi olduğuna inanmayanlardansanız, kıyafetlerinize imza niteliğinde bir aksesuar arıyorsanız, bu senenin moda eldivenleri bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ellerimizi ne kadar sık kullandığımızı düşünürseniz, ne kadar göz önünde olacaklarını da görmüş olursunuz. Chanel ve Mulberry gibi ünlü tasarımcıların elinden çıkan, şiir sonu niteliğindeki harika eldivenler kısa sürede sokak stiline de yansıdı.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir