Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Kalıcı Oje Yaptırmanın Faydaları Nelerdir? Kalıcı Oje Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?
Bir kadının en güzel aksesuarı tırnaklarıdır. Her daim bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen hanımlar için kalıcı oje ne kadar dayanır, kalıcı oje fiyatları nedir... Kalıcı Oje Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

Bir kadının en güzel aksesuarı tırnaklarıdır. Her daim bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen hanımlar için kalıcı oje ne kadar dayanır, kalıcı oje fiyatları nedir ve kalıcı oje nasıl çıkar hepsini sizler için detaylıca yazdık.

Kalıcı Oje Ne Kadar Dayanır?

Yoğun hayat temposu olan kadınların bakıma ayırdıkları zaman kısıtlı olduğundan tırnakların imdadına kalıcı oje yetişiyor. Kalıcı oje ne kadar dayanır ki, diyenleri şaşırtan bir süresi var! Kullanıma göre 14 ile 21 gün arası değişen ömrü var ve bu süreçte her daim bakımlı eller de hediyesi.

Kalıcı Oje Fiyatları Nedir?

Tabi biz ellerden bahsettik ama ayaklar da bakımın önemli bir parçası. Ellere uygulanan kalıcı oje ayaklara da uygulanabiliyor. Fiyatları şehirden şehre değişiyor ama ortalama olarak eller için kalıcı oje 50-100 TL iken ayaklar için de 70-100 TL arasında yapılıyor.

Kalıcı Oje Fiyatları

Kalıcı Oje Fiyatları

Kalıcı Ojeyi Çıkartmayı Hiç Dert Etmeyin

Evde kolaylıkla çıkarabileceğiniz gibi yaptırdığınız güzellik salonunda da çıkarttırabilirsiniz. Evde yapılacak işlem çok basit. Öncelikle 10 parça pamuk hazırlayın ve yine 10 parça parmağınızı kaplayacak kadar alüminyum folyo hazırlayın. Bol aseton döktünüz pamuğu tırnağınızın üzerine koyun ve folyoyu hava almayacak şekilde parmak uçlarınıza sarın ki, pamuktaki aseton uçup gitmesin. 15-20 dakika bu şekilde bekledikten sonra kalıcı ojenin büyük ölçüde kalktığını göreceksiniz. Siz de tırnak üstü törpüsü ile biraz temizlerseniz tertemiz tırnaklarınız olacaktır.

Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?

Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?

Kalıcı Oje İle Tırnak Yeme Derdine Son Verebilirsiniz

Tırnaklarınız sürekli temiz ve bakımlı olursa tırnak yeme alışkanlığını da büyük oranda azaltabilirsiniz.

Kırılan Tırnaklara Yardımcı Olur

Sürekli kırılan tırnaklarınız var ise ve bu nedenle uzatamıyorsanız kalıcı oje tam size göre. Protez tırnak gibi tırnağı inceltmediği gibi kalınlaştırarak kırılmalara karşı direnç sağlar.

Evde Uygulanabilir Mi?

Günümüzde kozmetik sektörünün en güzel yanlarından biri de evleri de küçük güzellik salonlarına dönüştüren ev tipi cihazlar piyasaya sürülmesidir. Ev tipi UV LED cihazlar ile beraber özel kalıcı oje, base coat ve top coat alarak evde kendi salonunuzu yaratabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir