Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Kadınlar İçin Asimetrik Saç Kesim Modelleri Kadınlar İçin Asimetrik Saç Kesim Modelleri
Son zamanlarda kısa kesim saçlar oldukça popüler oldu. Asimetrik saç modelleri bayan kuaförlerin de kullanıcılarının da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle Fransız kadınlar arasında... Kadınlar İçin Asimetrik Saç Kesim Modelleri

Son zamanlarda kısa kesim saçlar oldukça popüler oldu. Asimetrik saç modelleri bayan kuaförlerin de kullanıcılarının da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle Fransız kadınlar arasında bir moda vardır; makyaj malzemelerine büyük paralar yatırmayın. Bunun yerine şık bir saç kesimi yaptırın. Kurtarıcı olduğunu göreceksiniz.

Asimetrik saç modelleri bayan 2019

Asimetrik Saç Modelleri Bayan – 2019

 

Yıka Çık Devri Başlıyor

Kadınların en çok zaman ayırdığı şey belki de saçlarına şekil vermek. Saçlara şekil vermek için kullanılan yoğun ısılı işlemler sonrasında ise saçların bakımı problem oluyor. Kullandığınız düzleştirici ve maşalar uzun vadede saçınıza zarar veriyor ve onu yoruyor. Kısa saç ise her zaman yeni kesilmiş gibi bakımlı saçlara kavuşmanızı sağlıyor. Saçınız ister kıvırcık olsun ister düz, kısa saç sahip olduğu yapıyı tam olarak ortaya çıkarıyor ve ek işlem gerektirmiyor. Duşta saçlarınıı yıkadıktan sonra özellikle sıcak aylarda kurutmanıza bile gerek kalmadan çıkabilir ve bu rahatlığa alıştıktan sonra kolay kolay vazgeçemeyebilirsiniz. Bizden söylemesi…

Asimetrik Kısa Saç Modelleri

Asimetrik saç her zaman sıradan saçlara göre çizginin biraz daha dışında kalıyor ve daha modern görüntüsüyle, çaba harcamanıza gerek kalmadan, sizi ortalama üstü bir görüntüye kavuşturabiliyor. Saçınızı kısa kestirmek istiyorsanız, ister katlı ister düz farketmeksizin, uygulatacağınız asimetrik kesim kısa saç modelleri, tarzınızı 3-4 basamak birden yükseltebilir.

Asimetrik Bob Modelleri

Bob modelin en önemli özelliği, saçın arkasının önüne göre daha kısa olmasıdır. Asimetrik bob saç modelleri, çok uzun işlemlerle şekillendiirmenizi gerektiren modeller değildir. Özellikle saç kesiminiz profesyonelce yapılmışsa, eliniizle dağıttığınızda bile zarif ve doğal görüntüsüyle beğenileri toplamanızı sağlar.

Asimetrik Bob Saç Modeli

Asimetrik Bob Saç Modeli

 

Asmietrik Uzun Saç Modelleri

Asimetrik kesim sadece kısa saçlarda başarılı sonu veriyor değil elbette. Eğer saçlarınızı yıllardır kestirmeden sadece kırıklarını aldırıyorsanız, sizler için kısa saça geçmek radikal ve korkutucu bir seçim olabilir. Saç modelinizden sıkıldıysanız ve uzun saçlar için çok mmodel seçeneği olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Asimetrik uzun saç modelleri ile sizler de modern ve bakımlı bir görüntü yaratabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir