Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Kadın Kot Gömlek Kombinleri  Kadın Kot Gömlek Kombinleri 
​​​​​​​Kot gömlek kombinleri kadınların hem günlerini kurtarmalarını sağlayan hem de onlara şıklık kazandıran bir giyim tarzı haline geldi. Yaz kış demeden modaya kombinlere uyum sağlayabilen o modası... Kadın Kot Gömlek Kombinleri 

​​​​​​​Kot gömlek kombinleri kadınların hem günlerini kurtarmalarını sağlayan hem de onlara şıklık kazandıran bir giyim tarzı haline geldi. Yaz kış demeden modaya kombinlere uyum sağlayabilen o modası geçmeyen kotlarımızı her mevsim üzerimize giymek isteriz ki her mevsime uyum sağlayan bir tercih. Kot gölmleklerimizin yanı sıra siyah kot pantalonlarımız da her kombine uyum sağlayabilen, modası geçmeyen eşsiz kombin arkadaşlarımız ve belkide kurtarıcımızdırlar her zaman. Klasik her dönemin modasına uyan kot gömleklerimizi yine her dönemin modasına uyan siyah veya beyaz pantalon kotlarımız ile rahatlık ile kombin edebilieceğimizi unutmayalım.

Kadın kot gömlek kombinleri 2019 modası

Kadın kot gömlek kombinleri 2019 modası

 

Kadın Kot Gömlek Modelleri 2019

Kadın kot gömlek modelleri 2019′da nelerdir sizce? Yırtık kotlar uzun zamandır bildiğimiz üzere günümüz modasında yerini alıyor 2019 da da bu çok değişmedi fakat moda eskiye de dönebilen bir şeydir, sürekli kendini yenileyen ve tekrar başa dönüp kendini tekrar edebilmesi ile bizleri şaşırtabilen bir şeydir. Bu yılda da yırtık kotların yanı sıra salaş beyaz ve maviye bakan renkler de ki kotlar da eski dönemlerden gelip günümüzün modasın da yerini almış durum da.Bu yüzden bazı eskimemiş fakat demode de kalmış kıyafetleri atmamak da fayda vardır, çünkü günümüzün modası ile rahatlık ile kombine edebileceğiniz bir sürü tarz ortaya çıkar. Beyaz ve siyah renk de olan kadın kot gömlek modelleri 2019 da da yerini alıyor. Bu yıl yoğunluğun siyah kot gömleklerinden yana tercihini kullandığını da görebilirsiniz ama bu bazılarımızı açık renklilerden de asla vazgeçirmeyecektir.

Klasik kadın kot gömlek modeli

 

Kadın Kot Gömleklerin 2019 Yeni Kombinleri

Siyah kot gömleklerimizi açık renkli olan kot pantalonlarımız ile rahhatlık ile kombin edebiliriz. Kadın kot gömlekleri 2019 yeni kombinleri denildiğinde  yer alan keten kumaş pantalonlarımız da mevcut. Keten den bembeyaz bir pantalon ile siyah kot gömleğinizi çok şık bir şekilde kombin etmiş olursunuz. Hem sıradan hem de sıra dışı bir kombin .

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir