Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Kadın Gecelik Modelleri Nelerdir? Kadın Gecelik Modelleri Nelerdir?
Kadınlar için şık ve çekici olmak günün her saati için geçerli bir olgu. Hem rahat hem de çekici gecelik modelleri bu şıklığı kadınlara sunuyor. Dantelli... Kadın Gecelik Modelleri Nelerdir?

Kadınlar için şık ve çekici olmak günün her saati için geçerli bir olgu. Hem rahat hem de çekici gecelik modelleri bu şıklığı kadınlara sunuyor.

Dantelli Gecelik Modelleri

Gecelik almadan önce internette dantel gecelik modelleri mankensiz görsel arayan ve fikir edinmek isteyenler için de önerilerimiz var. Dantel detayı elbiselerde olduğu gibi, geceliklerde de çekici olmanın en kolay yolu. Asla vazgeçemediğimiz dantel detayları özellikle kırmızı, siyah ve lacivert gibi renkler ile birleştiğinde bambaşka bir etki yaratıyor.

Çekici Gecelik Modelleri Mankensiz

Çekici Gecelik Modelleri

Hem Rahat Hem Şık

Gecelik denilince elbette rahat olması da ön planda oluyor. Hem rahat hem de şık bir gecelik arayanlar için en doğru tercih penye ve bol kesim gecelikler. Dantel detayları ile hareket katılmış askılı penye gecelikler de oldukça sofistike durabilir.

Göz Kamaştırmak İsteyenlerin Tercihi Saten

Kusursuz bir çekiciliğe imza atmak ve bir mücevher gibi parlamak isteyenlerin tercihi elbette saten gecelikler. Vücudu saran bu gecelikler hem rahat hem çok seksi. Bayan gecelik modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri parlak kumaşlar ve saten gecelikler.

Bayan Gecelik Modelleri

Bayan Gecelik Modelleri

Sadeliği Benimseyenler

Çekici gecelik modelleri denilince tek çare dantel ya da saten değil elbette. Sadeliği zarafet ile birleştirmek de ayrı bir maharet. Açık mavi, lila, zümrüt yeşili gibi renkler desensiz, dökümlü ve iyi kesimli bir kumaş ile birleştiğinde oldukça zarif durabilir.

Puantiye Sevenler

Puantiye deseni hem çekici hem nostaljik görünmenin bir numaralı yolu. Kırmızı veya siyah üzerine beyaz ya da açık pembe üzerine mor puantiye kombini, gecelik modellerinde en çok tercih edilenlerden. Özellikle penye kumaş ile birlikte görebileceğimiz bu model her daim çok moda!

Beyazın Zarafeti

Saflığın rengi olan beyaz, aynı zamanda özgüvenin ve zarafetin birleştiği soylu bir renk. Yere kadar uzanan, hafif dekolteli, saten bir beyaz gecelik sizin güçlü karakterinizi en iyi yansıtacak tercih. Kuğu gibi zarif olmak için en doğru seçim beyaz gecelikler.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir