Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Jet Sosyetenin Şennur’u Kimdir? Jet Sosyetenin Şennur’u Kimdir?
Ekranların sevilen dizilerinden Jet Sosyete birbirinden ilginç karakterleriyle izleyiciler tarafından sevilerek izleniyor, en çok merak edilen karakterlerden biride Şennur. Jet Sosyete Talip’in Annesi Şennur... Jet Sosyetenin Şennur’u Kimdir?

Ekranların sevilen dizilerinden Jet Sosyete birbirinden ilginç karakterleriyle izleyiciler tarafından sevilerek izleniyor, en çok merak edilen karakterlerden biride Şennur. Jet Sosyete Talip’in Annesi Şennur kimdir?  6 Haziran 1975 Almaya doğumlu asıl adıyla Hasibe Özlem Eren jet sosyetede hem Pelin hem Şennur karakterine hayat veriyor.

Sıdıka’dan Şennur’a

Jet Sosyete Şennur Kim? İstanbul Üniversitesi Piyasa Araştırmaları ve Reklamcılık bölümünü bitiren Eren 1996’ da yayınlanan Sıdıka dizisiyle üne kavuştu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümünü de bitiren Eren, İstanbul Üniversitesi Öğrenci Kültür Merkezi Tiyatro kulübünde yer alan oyunlar ile tiyatroya başladı.

Oyuncu Koçluğuda Yaptı

1996 yılından beri İstanbul Belediyesi Şehir tiyatroları Çocuk- Genç Eğitim Birimlerinde görev yapan Eren “Anlat İstanbul” filminde de Ecem Hakim ve Azra Akın’a oyuncu Koçluğu yaptı.

Rol Aldığı Diziler

2006 yılında senaristliğini Gülse Birsel’in yaptığı Avrupa Yakası isimli dizide Gazanfer Özcan,  Engin Günaydın gibi isimlerle rol aldı ve Makbule karakterine hayat verdi. 2008 yılında 24 adlı televizyon kanalında Bir Zamanlar Türkiye adlı programda sunuculuk yaptı. 2010-2011 yıllarından TRT 1’ de yayınlanan Yerden Yüksek isimli dizide Tarık Pabuççuoğlu ve Altan Erkekli gibi isimlerle rol aldı.

İki Karaktere Hayat Veriyor

2012 yılında yayınlanan senaristliğini Gülse Birsel’in yaptığı Yalan Dünya isimli dizide Gülistan karakterini canlandıran Eren, şu sıralarda jet sosyete dizisinde Şennur karakterine hayat veriyor. “Ama Ben Demem” sözüyle akıllarda kalan Şennur dizide Çaycı Talip’in annesini rolünde. Sıdıka ile ünlenip, Makbule karakteriyle akıllarda kalan Hasibe Eren, Gülistan karakteriyle devam ettiği dizi oyunculuğunu Şennur-Pelin karakteriyle taçlandırıyor. 2001 yılında Toğay Kılıçoğlu ile evlenen Eren 2007 yılında ayrılmıştır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir