Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

Jet Sosyete Gündüz Kimdir? Jet Sosyete Gündüz Kimdir?
Televizyonun sevilen dizilerinden olan jet sosyetede birbirinden ilginç karakterler izleyicide gerçek kimliklerinin kim olduğu hususunda merak uyandırıyor. Bunlardan biride Gündüz karakteri. Diziye Haziran Gecesi... Jet Sosyete Gündüz Kimdir?

Televizyonun sevilen dizilerinden olan jet sosyetede birbirinden ilginç karakterler izleyicide gerçek kimliklerinin kim olduğu hususunda merak uyandırıyor. Bunlardan biride Gündüz karakteri.

Diziye Haziran Gecesi İle Başladı

jest sosyete Gündüz kimdir ? 1983 yılında Eskişehir’de doğan Bartu Küçükçağlayan şimdilerde jet sosyete dizisinde Gündüz karakterine hayat veriyor. Peki  jest sosyete Gündüz kim ? İstanbul üniversitesi devlet konservatuarı mezunu olan Küçükçağlayan dizi oyunculuğu hayatına 2004 yılında Haziran Gecesi isimli diziyle başlamıştır.

Oyuncu ve Müzisyen

Eskişehir’de yaşadığı yıllarda çeşitli müzik gruplarında solistlik ve gitaristlik yapmıştır. İstanbul’a geldikten sonrada müzikle bağını koparmayan Küçükçağlayan Büyük Ev Ablukada isimli grupta solist ve gitarist olarak yer almaktadır.  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünü kazandıktan sonra 2002 yılında Yıldız Kenter tiyatrosunda oynamaya başladı.

Ödüllere Layık Görüldü

Yurtiçi ve yurt dışında pek çok ödüle layık görüle Küçük çağlayan 2010 yılında Seren Yüce’nin Çoğunluk Filmindeki Mertkan rolüyle 47. Altın Portakal Film Festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü. 2012 yılında Gülse Birsel’in senaristliğini yaptığı Yalan Dünya dizisinde Orçun karakterine hayat veren Küçükçağlayan, Altan Erkekli, Beyazıt Öztürk,  Gülse Birsel, Sarp Apak gibi isimlerle rol aldı.

Asosyal Oğlandan Ağır Abiye

Çapkın, Bin bir Gece gibi dizilerde de oynayan Küçükçağlayan, şimdilerde Yalan Dünyadaki karakterinin tersine maço bir karakteri canlandırıyor. Eniştesi Yaşar Yüksel’in getir götürcülükten şirketin genel müdürlüğüne atanmasıyla ailesiyle beraber sosyete hayatına terfi eden Gündüz,  agresif bir yapıya sahip. İsminin tersine karanlık işlere meyilli olan, mafyadan kaçan Gündüz hiçbir işte dikiş tutturamıyor ancak delikanlılık raconundan da vazgeçemiyor. Ağır abi rolüyle izleyicinin karşısına çıkan Küçükçağlayan Beğeni toplaya devam ediyor.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir