Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

İyi Bir Seks Hayatı İçin 5 Püf Nokta İyi Bir Seks Hayatı İçin 5 Püf Nokta
Seks hayatı,  hem fiziksel hem de psikolojik açıdan her insan için önemlidir. İyi bir seks hayatı dolayısıyla iyi bir partneri gerektirir. İyi bir seks... İyi Bir Seks Hayatı İçin 5 Püf Nokta

Seks hayatı,  hem fiziksel hem de psikolojik açıdan her insan için önemlidir. İyi bir seks hayatı dolayısıyla iyi bir partneri gerektirir. İyi bir seks için dikkat edilmesi gereken noktaları belirtmek istiyoruz.

İyi Bir Seks Hayatı İçin Dikkat Edilmesi Gereken 5 Nokta

Konuşmak!

Partnerinizle cinsellik hakkında konuşmanız, çekinmeyeceğiniz bir durum olmalı. Sizin ve partnerinizin içindeki, kaygı, korku, üzüntü ve rahatsız edici şeyleri net bir dille konuşmak ilişkinizde olumlu ilerleme kaydetmenize öncü olacaktır. Çiftlerin ilişkilerindeki cinsellik hakkındaki beklentilerini, sorunlarını veya cinsel fantezilerini paylaşmaları bu konuda ilerleme kaydetmenizi sağlar. Cinsel yaşamınızda sorunlar varsa bunun en iyi ilacı sağlıklı iletişim olacaktır.

İyi Bir Seks

İyi Bir Seks Hayatı İçin Partnerinizle Konuşmaktan Vazgeçmeyin.

Uygun Ortam Seçin

Partnerinizin de fikrine danışarak fazla abartıya kaçmamak şartı ile uygun bir ortam seçmeniz cinsel hayatınızı olumlu etkileyecektir. Romantik konuşmalar, güzel müzikler ve rahat yatak, yastık gibi tercihler çiftlerin birbirlerine bağlılığını arttıracak ve daha enerjik bir cinsel yaşam olanağı sunacaktır. Cinsel ilişkiden hatta ön sevişmeden önce soğuk yiyecek ve içeceklerden uzak durun. Çünkü soğuk besinlerin erkeklerin de kadınların da cinsel enerjilerini azalttığı bilinmektedir.

Dokunmayı İhmal Etmeyin

Cinsel yaşamınızda mutluluğun anahtarı çiftlerin birbirini tanımasında yatar. Partnerinizi tatmin etmek için onun vücudunu iyi tanımanız gerekir, ince ve romantik dokunuşlarla sevgi ile beslemeniz daha iyi bir cinsel yaşam sunar.

Kendinizle Barışın

Sadece seks hayatı için değil, hayatın her anında gerekli olan bir olgu olan kendiniz ile barışmayı gerçekleştirin. Özgüvensizliğiniz ve kabullenmemeniz cinsel yaşamınıza olumsuz yansıyacaktır.

Seks Hayatı

Seks Hayatının Düzelmesi İçin Kendinizle Barışın.

Rahatlayın

Cinselliğin tadını çıkarmak için hem fiziksel hem de ruhen rahatlamanız en önemli etkendir. Sakinleşmek ve rahatlayarak gevşemek çok önemlidir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir