Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

İlişkilerde En Çok Yapılan Hatalar İlişkilerde En Çok Yapılan Hatalar
Kadın – Erkek ilişkilerinde birçok hata yapılmaktadır. İlişkilerde en çok yapılan hataların temeli ne yazık ki iki tarafın birbirini anlama konusunda çektiği zorluklar olarak... İlişkilerde En Çok Yapılan Hatalar

Kadın – Erkek ilişkilerinde birçok hata yapılmaktadır. İlişkilerde en çok yapılan hataların temeli ne yazık ki iki tarafın birbirini anlama konusunda çektiği zorluklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu zorlukları aşmak her ne kadar zor olsa da asla imkansız değildir. Ancak çözüm noktası bulunamadığı durumda ilişki bitirmek en doğru yol olacaktır. İlişkilerde mutlaka iki tarafında kendine özel bir alanı ve zamanı olmalıdır. İlişkide zamanınızın büyük bir çoğunluğunu partnerinizle geçirmeniz ilişkinin yorulmasına neden olacaktır. Bir süre sonra sohbet süreniz kısalır ve iletişim problemleri yaşamaya başlarsınız. Bu sorundan kurtulmak için kendinize ait bir zaman dilimi yaratmanız ve bu zaman dilimi arkadaşlarınızla geçirmeniz faydalı olacaktır.

İlişkilerde en çok yapılan hatalar nedir

İlişki Evrelerinde Her Evre Farklı Hatalara Gebedir

Her ilişkide mutlaka o ilişkiye has ilişki evreleri vardır. İlk zamanlar oldukça anlayışlı olacağınız bir evrede olursunuz ve karşınızdaki kişinin yaptığı herhangi bir şey sizin için sorun olmaz. Ancak İlişki evreleri ilerledikçe partnerinize olan sevginizde bir azalma olduğunu anlamanın yolu anlayış seviyenizin düşmesidir. Artık karşınızdaki insana katlanamıyor ve yaptığı birçok şey size hata olarak geliyorsa ilişkiniz bitme evresine girmiş demektir. Bu noktada sorunu karşılıklı olarak çözmekten çok öncelikle kendi içinizde bu problemi ortadan kaldırmanızda fayda olacaktır. İlişki evrelerinde en önemli nokta ise her evrede ilişkinizi tıpkı ilk evrede olduğu gibi bir heyecanla tutabilmek ve yaşayabilmektir. Bunun için de mutlaka karşınızdaki kişinin alanına saygı göstermeniz gerekmektedir.

İlişki evreleri nedir ve neleri kapsar

İdeal İlişki İçin İlişki Tavsiyeleri

İdeal bir ilişki yaşamak aslında o kadar da zor değildir. İlişki tavsiyeleri almak ise size son derece yardımcı olacaktır. İlişkide karşınızdaki insanı boğmamak oldukça önemli bir noktadır. Onun da bir birey olduğunu ve kendi kararlarını, kendi düşüncelerini özgürce sergileyebileceğini hissettirmeniz gerekmektedir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir